Ana Sayfa › Takım Gücü › Ansbach 09
⚽ Ansbach 09 Maç Tahminleri, Oran Analizi ve Takım İstatistikleri
Ansbach 09 (Almanya Bölgesel Lig Bayern) yaklaşan maç tahminleri, galibiyet yüzdesi (%31), 2.5 Üst (%61), KG Var (%60), maç başı 1.41 gol ortalaması ve 120 geçmiş maçın kapanış oranı analizi.
Ansbach 09 Tarihsel Performans ve Gol İstatistikleri (120 Maç)
- Ana Lig: Almanya Bölgesel Lig Bayern
- Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet: Galibiyet: %31 (İç Saha: %43, Deplasman: %19) | Beraberlik: %27 | Mağlubiyet: %42
- Gol Ortalamaları: Atılan Gol: 1.41/maç | Yenilen Gol: 1.77/maç | Toplam Gol Ortalaması: 3.17 gol
- İddaa Pazar Yüzdeleri: 2.5 Üst: %61 | 1.5 Üst: %81 | KG Var: %60 | Gol Yememe (Clean Sheet): %20 | İY 0.5 Üst: %80
Yaklaşan Ansbach 09 Maçları ve Model Tahminleri
- Illertissen vs Ansbach 09 (06.11.2026 21:00 · Almanya Bölgesel Lig Bayern) · 1: 1.17 | X: 4.46 | 2: 6.39 — MS 1 (69%)
Ansbach 09 Son Maç Sonuçları ve Kapanış Oranları
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 16.07.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Wacker Burghausen - Ansbach 09 | 2:2 (2:2) | 1.39 / 3.7 / 4.2 |
| 22.07.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Ansbach 09 - Bayern München II | 2:0 (1:0) | 4.3 / 4.5 / 1.3 |
| 30.07.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Greuther Fürth II - Ansbach 09 | 2:1 (1:1) | 2.26 / 3.17 / 2.15 |
| 02.08.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Ansbach 09 - Aubstadt | 1:2 (1:1) | 2.66 / 3.39 / 1.81 |
| 06.08.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Würzburger Kickers - Ansbach 09 | 7:1 (3:0) | 1.24 / 4.28 / 5.51 |
| 12.08.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Ansbach 09 - Hankofen-Hailing | 1:1 (1:0) | 1.81 / 3.23 / 2.76 |
| 20.08.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Nürnberg II - Ansbach 09 | 2:2 (2:2) | 1.32 / 3.94 / 4.65 |
| 23.08.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Ansbach 09 - Pipinsried | 1:0 (1:0) | 2.12 / 3.16 / 2.28 |
| 26.08.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Eichstatt - Ansbach 09 | 0:1 (0:0) | 1.9 / 3.25 / 2.53 |
| 03.09.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Ansbach 09 - Rain / Lech | 3:1 (2:0) | 1.88 / 3.16 / 2.66 |
| 10.09.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Ansbach 09 - Türkgücü München | 0:1 (0:0) | 2.65 / 3.3 / 1.83 |
| 17.09.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Vilzing - Ansbach 09 | 4:2 (0:2) | 1.75 / 3.36 / 2.8 |
| 24.09.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Ansbach 09 - Viktoria Aschaffenburg | 2:1 (1:1) | 2.31 / 3.21 / 2.08 |
| 30.09.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Unterhaching - Ansbach 09 | 3:1 (1:1) | 1.27 / 4.2 / 5 |
| 03.10.2022 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Ansbach 09 - Schweinfurt | 2:2 (1:0) | 2.6 / 3.4 / 1.83 |
Ansbach 09 Sıkça Sorulan Sorular
Ansbach 09 maçlarında 2.5 Üst ve KG Var yüzdesi kaçtır?
Ansbach 09 takımının veritabanımızdaki 120 karşılaşmasının %61'i 2.5 Üst, %81'i 1.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (Maç başı 1.41 gol atıp 1.77 gol yemektedir).
Ansbach 09 galibiyet oranı ve gol yememe (clean sheet) yüzdesi nedir?
Ansbach 09 genel maçlarının %31'ini kazanmakta (iç sahada %43, deplasmanda %19), %27'inde berabere kalmakta ve maçlarının %20'inde kalesini gole kapatmaktadır.