Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya Futbol Ligi › J-Lease FC - Yokogawa Musashino
J-Lease FC - Yokogawa Musashino Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Japonya Futbol Ligi fikstüründe 04.11.2026 saat 07:00'da oynanacak J-Lease FC - Yokogawa Musashino karşılaşması için bülten oran marjı (%21.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %41, beraberlik %30, deplasman galibiyeti ise %29 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
J-Lease FC - Yokogawa Musashino Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Japonya Futbol Ligi — 04.11.2026 07:00
- Takım Analiz Merkezleri: J-Lease FC Tahminleri & İstatistikleri · Yokogawa Musashino Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.01 (%41) | X: 2.77 (%30) | MS2: 2.83 (%29)
- Açılış Oranları: MS1: 2.01 | X: 2.77 | MS2: 2.83
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.44 | 2.5 Üst: 1.93
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.68 | KG Yok: 1.62
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Alt (%57 uyum)
J-Lease FC - Yokogawa Musashino Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- J-Lease FC Son Maç Formu (6 arşiv maçı): 3G - 2B - 1M (%50 Galibiyet), 2.5 Üst: %50, KG Var: %50, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: J-Lease FC 3:1 Veertien Kuwana | Honda Lock 0:3 J-Lease FC | Okinawa SV 0:0 J-Lease FC | J-Lease FC 1:1 TIAMO Hirakata | Urayasu 0:2 J-Lease FC)
- Yokogawa Musashino Son Maç Formu (7 arşiv maçı): 1G - 1B - 5M (%14 Galibiyet), 2.5 Üst: %57, KG Var: %43, İY 0.5 Üst: %71, Maç Başı Attığı Gol: 1.43, Yediği Gol: 1.71 (Son 5: Verspah Oita 1:1 Yokogawa Musashino | Tochigi City 1:0 Yokogawa Musashino | Yokogawa Musashino 1:2 VONDS Ichihara | Yokogawa Musashino 2:3 Urayasu | TIAMO Hirakata 0:6 Yokogawa Musashino)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.01 / 2.77 / 2.83) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %26'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %43'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.33 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %48 | Beraberlik (X): %26 | MS 2: %26
- 2.5 Üst Bitenler: %43 | KG Var Bitenler: %46 | İlk Yarı 0.5 Üst: %62
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.33 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 23.07.2026 | UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu | Dinamo Tbilisi - Zalgiris Vilnius | 3:0 (3:0) | 1.91 / 2.76 / 2.83 |
| 23.09.2023 | Japonya J2 Lig | Renofa Yamaguchi - ThespaKusatsu Gunma | 1:0 (0:0) | 1.91 / 2.77 / 2.83 |
| 03.12.2023 | Uruguay Premier Lig Clausura | Boston River - Cerro Largo | 0:1 (0:0) | 1.91 / 2.78 / 2.83 |
| 20.05.2023 | Bulgaristan 1.Lig Şampiyonluk Turu | Cherno More Varna - CSKA 1948 Sofia | 1:1 (0:1) | 1.91 / 2.78 / 2.83 |
| 08.01.2023 | İspanya 2. Lig RFEF Grup 1 | Zamora CF - Real Aviles | 1:1 (1:0) | 1.91 / 2.78 / 2.83 |
| 11.06.2023 | Uruguay 2.Lig 2.Aşama | Rampla Juniors - Albion | 0:2 (0:1) | 1.91 / 2.79 / 2.83 |
Sıkça Sorulan Sorular
J-Lease FC - Yokogawa Musashino maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Japonya Futbol Ligi kapsamındaki J-Lease FC - Yokogawa Musashino karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 07:00'da başlayacaktır.
J-Lease FC - Yokogawa Musashino açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.01 (açılış: 2.01, %41 adil olasılık), beraberlik oranı 2.77 (açılış: 2.77, %30), MS 2 oranı ise 2.83 (açılış: 2.83, %29) seviyesindedir.
J-Lease FC - Yokogawa Musashino maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.01 / 2.77 / 2.83) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %26'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %43'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.33 gol).
J-Lease FC - Yokogawa Musashino maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.93, 2.5 Alt oranı 1.44, KG Var oranı 1.68 ve KG Yok oranı 1.62 olarak açılmıştır. J-Lease FC son 6 arşiv maçında maç başı 1.67 gol atmış, maçlarının %50'i 2.5 Üst ve %50'i KG Var bitmiştir. Yokogawa Musashino ise son 7 arşiv maçında maç başı 1.43 gol ortalaması yakalamış, %57 2.5 Üst ve %43 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Athletic Club - Ceara Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Deportes Limache - Audax Italiano Maç Tahmini ve Oran Analizi (Şili Premier Lig)
- Aguilas Doradas - Fortaleza CEIF Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kolombiya Primera A Clausura)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Defensa y Justicia - Independiente Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- Platense - Central Cordoba Santiago Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- RB Bragantino - Santos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Goias - CRB Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler