Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Portekiz U23 Ulusal Şampiyona › Maritimo U23 - Moreirense U23
Maritimo U23 - Moreirense U23 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Portekiz U23 Ulusal Şampiyona fikstüründe 03.11.2026 saat 18:00'da oynanacak Maritimo U23 - Moreirense U23 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %18, beraberlik %22, deplasman galibiyeti ise %60 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maritimo U23 - Moreirense U23 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Portekiz U23 Ulusal Şampiyona — 03.11.2026 18:00
- Takım Analiz Merkezleri: Maritimo U23 Tahminleri & İstatistikleri · Moreirense U23 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 4.4 (%18) | X: 3.68 (%22) | MS2: 1.36 (%60)
- Açılış Oranları: MS1: 4.4 | X: 3.68 | MS2: 1.36
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.9 | 2.5 Üst: 1.41
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.49 | KG Yok: 1.78
- İstatistiksel Model Özeti: MS 2 (%60 uyum)
Maritimo U23 - Moreirense U23 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Maritimo U23 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 2B - 11M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 2.20 (Son 5: Portimonense U23 3:2 Maritimo U23 | Maritimo U23 0:1 Famalicao U23 | Sporting Braga U23 1:3 Maritimo U23 | Maritimo U23 1:3 Benfica U23 | Maritimo U23 0:2 Felgueiras U23)
- Moreirense U23 Son Maç Formu (9 arşiv maçı): 3G - 5B - 1M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %44, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 2.00, Yediği Gol: 0.89 (Son 5: Moreirense U23 2:0 Gil Vicente U23 | Benfica U23 1:1 Moreirense U23 | Moreirense U23 7:0 Santa Clara U23 | Rio Ave U23 1:1 Moreirense U23 | Moreirense U23 1:1 Sporting Braga U23)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (4.4 / 3.68 / 1.36) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %20'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %58'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %61'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.14 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %20 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %58
- 2.5 Üst Bitenler: %61 | KG Var Bitenler: %57 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.14 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 | İrlanda Premier Lig | Waterford FC - St Patricks | 1:1 (1:0) | 4.33 / 3.65 / 1.36 |
| 13.07.2024 | Avustralya NPL Queensland | Redlands United - Gold Coast United | 0:0 (0:0) | 4.33 / 3.89 / 1.36 |
| 11.09.2022 | Norveç 2.Lig Grup 2 | Tromsdalen - Ullensaker / Kisa | 3:1 (1:1) | 4.33 / 3.90 / 1.36 |
| 24.05.2025 | İsveç 2.Lig Norra Svealand | Korsnas IF FK - Taby | 3:2 (0:0) | 4.33 / 4.09 / 1.36 |
| 02.09.2026 | Polonya Kupa 1.Tur | Sokol Ostroda - Sokol Kleczew | 1:2 (1:1) | 4.33 / 4.16 / 1.36 |
| 11.04.2026 | İngiltere Ulusal Lig N / S Kuzey | Radcliffe Borough - South Shields | 2:5 (1:2) | 4.32 / 3.67 / 1.36 |
Sıkça Sorulan Sorular
Maritimo U23 - Moreirense U23 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Portekiz U23 Ulusal Şampiyona kapsamındaki Maritimo U23 - Moreirense U23 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 18:00'da başlayacaktır.
Maritimo U23 - Moreirense U23 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 4.4 (açılış: 4.4, %18 adil olasılık), beraberlik oranı 3.68 (açılış: 3.68, %22), MS 2 oranı ise 1.36 (açılış: 1.36, %60) seviyesindedir.
Maritimo U23 - Moreirense U23 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (4.4 / 3.68 / 1.36) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %20'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %58'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %61'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.14 gol).
Maritimo U23 - Moreirense U23 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.41, 2.5 Alt oranı 1.9, KG Var oranı 1.49 ve KG Yok oranı 1.78 olarak açılmıştır. Maritimo U23 son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Moreirense U23 ise son 9 arşiv maçında maç başı 2.00 gol ortalaması yakalamış, %44 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Athletic Club - Ceara Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Aguilas Doradas - Fortaleza CEIF Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kolombiya Primera A Clausura)
- Deportes Limache - Audax Italiano Maç Tahmini ve Oran Analizi (Şili Premier Lig)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Defensa y Justicia - Independiente Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- Platense - Central Cordoba Santiago Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- RB Bragantino - Santos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Goias - CRB Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler