Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup E › Melbourne Victory - Persib Bandung

Melbourne Victory - Persib Bandung Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup E fikstüründe 04.11.2026 saat 10:45'da oynanacak Melbourne Victory - Persib Bandung karşılaşması için bülten oran marjı (%23.0) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %49, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %24 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Melbourne Victory - Persib Bandung Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Melbourne Victory - Persib Bandung Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Melbourne Victory Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 3B - 9M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 1.80 (Son 5: Melbourne Victory 1:1 Central Coast Mariners | Persib Bandung 2:0 Melbourne Victory | Beijing Guoan 3:1 Melbourne Victory | Melbourne Victory 0:2 Beijing Guoan | Chiangrai United 2:2 Melbourne Victory)
  • Persib Bandung Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 0.60 (Son 5: Persib Bandung 2:0 Melbourne Victory | Persib Bandung 1:0 Barito Putera | Persita Tangerang 1:2 Persib Bandung | Bali United 2:2 Persib Bandung | Persib Bandung 0:0 Borneo FC)

Melbourne Victory - Persib Bandung İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Melbourne Victory 0 galibiyet, Persib Bandung 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
28.10.2026AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup EPersib Bandung - Melbourne Victory2:0 (0:0)1.6 / 3.11 / 3.45

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.67 / 2.96 / 3.41) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.91 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %56 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %20
  • 2.5 Üst Bitenler: %59 | KG Var Bitenler: %58 | İlk Yarı 0.5 Üst: %69
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.91 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
27.06.2026Avustralya NPL Yeni Güney GallerNWS Spirit - Wollongong Wolves2:0 (2:0)1.57 / 3.20 / 3.41
21.02.2026Kuzey İrlanda ChampionshipLimavady United - Loughgall FC0:0 (0:0)1.57 / 3.20 / 3.41
13.06.2026Danimarka 3.Lig Yükselme GrubuFA 2000 - Bronshoj BK2:2 (1:1)1.57 / 3.21 / 3.41
04.11.2023İskoçya ChampionshipRaith Rovers - Airdrieonians1:1 (1:0)1.57 / 3.24 / 3.41
18.08.2023Macaristan NB IPuskas FC - MOL Fehervar2:2 (1:1)1.57 / 3.24 / 3.41
27.08.2023Vietnam V-Lig 1 Şampiyonluk TuruXi Mang Hai Phong - Binh Dinh1:2 (1:1)1.57 / 3.25 / 3.41

Sıkça Sorulan Sorular

Melbourne Victory - Persib Bandung maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup E kapsamındaki Melbourne Victory - Persib Bandung karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 10:45'da başlayacaktır.

Melbourne Victory - Persib Bandung açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.67 (açılış: 1.55, %49 adil olasılık), beraberlik oranı 2.96 (açılış: 3.24, %27), MS 2 oranı ise 3.41 (açılış: 3.58, %24) seviyesindedir.

Melbourne Victory - Persib Bandung maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.67 / 2.96 / 3.41) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.91 gol).

Melbourne Victory - Persib Bandung maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.74, 2.5 Alt oranı 1.51, KG Var oranı 1.62 ve KG Yok oranı 1.62 olarak açılmıştır. Melbourne Victory son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Persib Bandung ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler