Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Uganda Premier Lig › Ntugasaze - Entebbe UPPC

Ntugasaze 1:3 Entebbe UPPC Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Uganda Premier Lig fikstüründe 05.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Ntugasaze - Entebbe UPPC karşılaşması için bülten oran marjı (%22.7) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %10, beraberlik %19, deplasman galibiyeti ise %71 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Ntugasaze 1:3 Entebbe UPPC)

[MODEL DOĞRU BİLDİ ✓] Maç önü açılış-kapanış sapması ve %22.7 piyasa marjı arındırılarak oluşturulan MS 2 (%68) model tahmini, Ntugasaze 1:3 Entebbe UPPC (İlk Yarı: 1:0) skoruyla doğruluk testinden geçti. Gerçekleşen 1-X-2 sonucu (MS 2 (Deplasman Galibiyeti)) 1.15 kapanış oranıyla arşiv kayıtlarına işlendi.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL DOĞRU BİLDİ ✓ — Maç Öncesi Tahmin: MS 2 (%68)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 2 (Deplasman Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 1.15
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 4 gol, oran: 1.58)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: 1.89)

Ntugasaze - Entebbe UPPC Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Uganda Premier Lig — 05.11.2026 16:00
  • Takım Analiz Merkezleri: Ntugasaze Tahminleri & İstatistikleri · Entebbe UPPC Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 8.14 (%10) | X: 4.27 (%19) | MS2: 1.15 (%71)
  • Açılış Oranları: MS1: 7.69 | X: 3.73 | MS2: 1.2
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.67 | 2.5 Üst: 1.58
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.89 | KG Yok: 1.42
  • Maç Skoru: 1:3 (İY: 1:0)
  • İstatistiksel Model Özeti: MS 2 (%68 uyum)

Ntugasaze - Entebbe UPPC Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Ntugasaze Son Maç Formu (6 arşiv maçı): 1G - 0B - 5M (%17 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %50, İY 0.5 Üst: %100, Maç Başı Attığı Gol: 0.67, Yediği Gol: 2.83 (Son 5: Vipers 3:0 Ntugasaze | NEC 5:1 Ntugasaze | Ntugasaze 0:2 Kampala City | Ntugasaze 1:0 Mbarara City | Ntugasaze 1:3 Maroons)
  • Entebbe UPPC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 8B - 2M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: BUL 1:1 Entebbe UPPC | Entebbe UPPC 0:0 Maroons | Tooro United 1:1 Entebbe UPPC | Entebbe UPPC 1:0 Bright Stars | UPDF 2:2 Entebbe UPPC)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (8.14 / 4.27 / 1.15) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %11'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %15'i Beraberlik (X), %74'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.18 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %11 | Beraberlik (X): %15 | MS 2: %74
  • 2.5 Üst Bitenler: %60 | KG Var Bitenler: %51 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.18 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.02.2025UEFA Şampiyonlar Ligi Eleme Turu Play-offBrest - PSG0:3 (0:2)8.14 / 5.16 / 1.15
09.11.2023UEFA Konferans Ligi Grup GHJK Helsinki - Eintracht Frankfurt0:1 (0:1)8.13 / 4.83 / 1.15
02.12.2022Dünya Kupası 2022 Grup GKamerun - Brezilya1:0 (0:0)8.14 / 4.67 / 1.16
16.09.2026Uruguay Kupa Ön Eleme Turu Grup 5Progreso - Nacional de Football0:1 (0:1)8.13 / 4.35 / 1.16
18.01.2023İskoçya PremiershipKilmarnock - Rangers2:3 (1:1)8.13 / 4.60 / 1.16
03.06.2025UEFA Kadınlar Uluslar Ligi C Ligi Grup 1Cebelitarık (K) - Moldova (K)0:4 (0:4)8.13 / 4.72 / 1.14

Sıkça Sorulan Sorular

Ntugasaze - Entebbe UPPC maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Uganda Premier Lig kapsamındaki Ntugasaze - Entebbe UPPC karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

Ntugasaze - Entebbe UPPC açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 8.14 (açılış: 7.69, %10 adil olasılık), beraberlik oranı 4.27 (açılış: 3.73, %19), MS 2 oranı ise 1.15 (açılış: 1.2, %71) seviyesindedir.

Ntugasaze - Entebbe UPPC maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (8.14 / 4.27 / 1.15) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %11'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %15'i Beraberlik (X), %74'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.18 gol).

Ntugasaze - Entebbe UPPC maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.58, 2.5 Alt oranı 1.67, KG Var oranı 1.89 ve KG Yok oranı 1.42 olarak açılmıştır. Ntugasaze son 6 arşiv maçında maç başı 0.67 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %50'i KG Var bitmiştir. Entebbe UPPC ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler