Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › AFC Şampiyonlar Ligi Elite Doğu Grubu › Pohang Steelers - Gamba Osaka

Pohang Steelers - Gamba Osaka Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

AFC Şampiyonlar Ligi Elite Doğu Grubu fikstüründe 04.11.2026 saat 13:00'da oynanacak Pohang Steelers - Gamba Osaka karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %28, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %46 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Pohang Steelers - Gamba Osaka Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Pohang Steelers - Gamba Osaka Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Pohang Steelers Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 5B - 5M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %64, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Pohang Steelers 1:1 Jeju United | Kashima Antlers 3:0 Pohang Steelers | Pohang Steelers 2:1 Incheon United | Gangwon 1:3 Pohang Steelers | Jeju United 1:0 Pohang Steelers)
  • Gamba Osaka Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Machida Zelvia 0:0 Gamba Osaka | Gamba Osaka 1:1 Buriram United | Cerezo Osaka 1:1 Gamba Osaka | Gamba Osaka 1:0 Vissel Kobe | Gamba Osaka 0:4 Vegalta Sendai)

Pohang Steelers - Gamba Osaka İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (2 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 2 karşılaşmada Pohang Steelers 0 galibiyet, Gamba Osaka 1 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
12.02.2026AFC Şampiyonlar Ligi 2 Son 16 TuruPohang Steelers - Gamba Osaka1:1 (0:0)2.69 / 2.79 / 2.07
19.02.2026AFC Şampiyonlar Ligi 2 Son 16 TuruGamba Osaka - Pohang Steelers2:1 (2:0)1.43 / 3.17 / 4.42

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.94 / 3.15 / 1.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %28'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %44'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.01 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %28 | Beraberlik (X): %28 | MS 2: %44
  • 2.5 Üst Bitenler: %58 | KG Var Bitenler: %61 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.01 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
02.04.2022Danimarka 2.LigBrabrand - B93 Kopenhag3:3 (-)2.85 / 3.00 / 1.74
30.05.2021İspanya 2.LigAlbacete - Fuenlabrada1:2 (0:1)2.85 / 2.90 / 1.75
29.05.2021ABD MLSFC Cincinnati - New England Revolution0:1 (0:0)2.85 / 3.00 / 1.75
02.01.2021Türkiye 2.Lig Kırmızı GrupBayburt Özel İdare Spor - Tarsus İdman Yurdu1:0 (1:0)2.85 / 3.00 / 1.75
26.12.2020Türkiye 2.Lig Beyaz GrupHacettepe Spor - Kocaelispor0:1 (0:0)2.85 / 3.00 / 1.75
17.03.2026İngiltere Non League Premier GüneyTiverton Town - Basingstoke Town0:4 (0:4)2.84 / 3.17 / 1.74

Sıkça Sorulan Sorular

Pohang Steelers - Gamba Osaka maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

AFC Şampiyonlar Ligi Elite Doğu Grubu kapsamındaki Pohang Steelers - Gamba Osaka karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 13:00'da başlayacaktır.

Pohang Steelers - Gamba Osaka açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.94 (açılış: 2.94, %28 adil olasılık), beraberlik oranı 3.15 (açılış: 3.15, %26), MS 2 oranı ise 1.74 (açılış: 1.74, %46) seviyesindedir.

Pohang Steelers - Gamba Osaka maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.94 / 3.15 / 1.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %28'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %44'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.01 gol).

Pohang Steelers - Gamba Osaka maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.53, 2.5 Alt oranı 1.73, KG Var oranı 1.46 ve KG Yok oranı 1.83 olarak açılmıştır. Pohang Steelers son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Gamba Osaka ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler