Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması › PSV Eindhoven - Club Brugge

PSV Eindhoven - Club Brugge Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması fikstüründe 04.11.2026 saat 23:00'da oynanacak PSV Eindhoven - Club Brugge karşılaşması için bülten oran marjı (%18.7) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %46, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %31 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

PSV Eindhoven - Club Brugge Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

PSV Eindhoven - Club Brugge Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • PSV Eindhoven Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 10G - 3B - 2M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %80, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 2.53, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: PSV Eindhoven 7:0 Willem II | PAOK 4:1 PSV Eindhoven | PSV Eindhoven 3:0 Willem II | Twente 1:1 PSV Eindhoven | PSV Eindhoven 3:2 PAOK)
  • Club Brugge Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 10G - 2B - 3M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 0.87 (Son 5: SV Zulte Waregem 2:4 Club Brugge | Club Brugge 0:3 Borussia Dortmund | KV Oostende 1:3 Club Brugge | Club Brugge 1:0 Kortrijk | Borussia Dortmund 3:0 Club Brugge)

PSV Eindhoven - Club Brugge İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada PSV Eindhoven 0 galibiyet, Club Brugge 0 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
13.07.2024Hazırlık KulüplerPSV Eindhoven - Club Brugge1:1 (0:0)1.89 / 3.44 / 2.48

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.84 / 3.7 / 2.68) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %28'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.24 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %48 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %28
  • 2.5 Üst Bitenler: %62 | KG Var Bitenler: %61 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.24 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
24.10.2026Macaristan NB III KuzeybatıTatabanya - Dorogi FC2:2 (1:0)1.89 / 2.98 / 2.70
13.04.2026İngiltere Premier Lig 2Crystal Palace U21 - Arsenal U212:0 (1:0)1.75 / 3.37 / 2.68
20.11.2022Malta FA Kupa Ön Eleme TuruGhajnsielem - Qrendi5:0 (0:0)1.75 / 3.44 / 2.68
02.08.2024Galler Lig Kupası 2.TurTrethomas Bluebirds - Baglan Dragons3:1 (1:0)1.75 / 3.57 / 2.68
26.07.2026Belarus 1.LigBumprom - FC Molodechno0:1 (0:0)1.75 / 3.35 / 2.69
20.07.2026Letonya 1.LigTukums II - Rigas FS II2:0 (0:0)1.75 / 3.36 / 2.69

Sıkça Sorulan Sorular

PSV Eindhoven - Club Brugge maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması kapsamındaki PSV Eindhoven - Club Brugge karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 23:00'da başlayacaktır.

PSV Eindhoven - Club Brugge açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.84 (açılış: 1.84, %46 adil olasılık), beraberlik oranı 3.7 (açılış: 3.7, %23), MS 2 oranı ise 2.68 (açılış: 2.68, %31) seviyesindedir.

PSV Eindhoven - Club Brugge maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.84 / 3.7 / 2.68) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %28'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.24 gol).

PSV Eindhoven - Club Brugge maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.2, 2.5 Alt oranı 2.86, KG Var oranı 1.2 ve KG Yok oranı 2.83 olarak açılmıştır. PSV Eindhoven son 15 arşiv maçında maç başı 2.53 gol atmış, maçlarının %80'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Club Brugge ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %27 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler