Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup H › Rochdale - Doncaster Rovers

Rochdale - Doncaster Rovers Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup H fikstüründe 03.11.2026 saat 22:00'da oynanacak Rochdale - Doncaster Rovers karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %25, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %51 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Rochdale - Doncaster Rovers Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Rochdale - Doncaster Rovers Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Rochdale Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 5B - 8M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 1.87, Yediği Gol: 2.27 (Son 5: Port Vale 4:2 Rochdale | Oxford United 3:1 Rochdale | Rochdale 1:2 Salford City | Rochdale 0:1 AFC Wimbledon | Rochdale 1:1 Northampton Town)
  • Doncaster Rovers Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 2B - 5M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %80, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Milton Keynes Dons 6:1 Doncaster Rovers | Luton Town 3:1 Doncaster Rovers | AFC Wimbledon 2:2 Doncaster Rovers | United of Manchester 1:5 Doncaster Rovers | Doncaster Rovers 1:2 Wolverhampton U21)

Rochdale - Doncaster Rovers İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Rochdale 0 galibiyet, Doncaster Rovers 4 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %75'i 2.5 Üst, %75'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.01.2021İngiltere 1.LigDoncaster Rovers - Rochdale1:0 (1:0)1.6 / 3.3 / 3.4
01.05.2021İngiltere 1.LigRochdale - Doncaster Rovers1:2 (0:1)1.62 / 3.1 / 3.3
01.10.2022İngiltere 2.LigRochdale - Doncaster Rovers1:2 (1:1)1.83 / 3.01 / 2.87
29.12.2022İngiltere 2.LigDoncaster Rovers - Rochdale4:3 (3:2)1.83 / 2.82 / 2.97

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.18 / 3.38 / 1.6) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %51'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.02 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %29 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %51
  • 2.5 Üst Bitenler: %60 | KG Var Bitenler: %57 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.02 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
01.08.2026Hazırlık KulüplerFarnham Town - Eastleigh1:0 (1:0)3.09 / 3.43 / 1.60
26.09.2023İngiltere Non League Premier KuzeyIlkeston Town - Macclesfield1:1 (0:0)3.09 / 3.47 / 1.60
11.06.2023ABD USL Lig 2 Metropolitan GrubuMorris Elite - New Jersey Copa1:4 (0:0)3.09 / 3.49 / 1.60
31.10.2026İngiltere Ulusal Lig N / S GüneyAFC Totton - Chelmsford City1:3 (0:3)3.14 / 3.19 / 1.66
05.05.2023Avustralya NPL VictoriaHeidelberg United - Green Gully1:0 (0:0)3.08 / 3.48 / 1.60
25.09.2023Norveç 3.Lig Grup 1Lokomotiv Oslo - Stabaek II3:3 (1:0)3.08 / 3.49 / 1.60

Sıkça Sorulan Sorular

Rochdale - Doncaster Rovers maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup H kapsamındaki Rochdale - Doncaster Rovers karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 22:00'da başlayacaktır.

Rochdale - Doncaster Rovers açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.18 (açılış: 3.11, %25 adil olasılık), beraberlik oranı 3.38 (açılış: 3.3, %24), MS 2 oranı ise 1.6 (açılış: 1.65, %51) seviyesindedir.

Rochdale - Doncaster Rovers maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.18 / 3.38 / 1.6) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %51'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.02 gol).

Rochdale - Doncaster Rovers maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.37, 2.5 Alt oranı 1.99, KG Var oranı 1.36 ve KG Yok oranı 2.01 olarak açılmıştır. Rochdale son 15 arşiv maçında maç başı 1.87 gol atmış, maçlarının %73'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Doncaster Rovers ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol ortalaması yakalamış, %73 2.5 Üst ve %80 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler