Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup C › Rotherham United - Newcastle United U21

Rotherham United - Newcastle United U21 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup C fikstüründe 03.11.2026 saat 22:00'da oynanacak Rotherham United - Newcastle United U21 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %56, beraberlik %22, deplasman galibiyeti ise %22 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Rotherham United - Newcastle United U21 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Rotherham United - Newcastle United U21 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Rotherham United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 2B - 9M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Swindon Town 2:1 Rotherham United | Rotherham United 0:1 Luton Town | Rotherham United 2:1 Preston North End | Swansea City 1:0 Rotherham United | Queens Park Rangers 3:2 Rotherham United)
  • Newcastle United U21 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 4B - 9M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %86, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 1.93 (Son 5: Newcastle United U21 2:0 Peterborough United U21 | Newcastle United U21 3:2 Sunderland U21 | Bolton Wanderers 3:2 Newcastle United U21 | Sheffield Wednesday 3:0 Newcastle United U21 | Harrogate Town 2:0 Newcastle United U21)

Rotherham United - Newcastle United U21 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Rotherham United 1 galibiyet, Newcastle United U21 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 4.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
08.10.2024İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup HRotherham United - Newcastle United U213:1 (2:0)1.23 / 4.49 / 5.29

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.46 / 3.67 / 3.63) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %63'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %19'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %71'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.73 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %63 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %19
  • 2.5 Üst Bitenler: %71 | KG Var Bitenler: %59 | İlk Yarı 0.5 Üst: %80
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.73 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
24.10.2026İngiltere FA Trophy 1.TurKettering Town - Quorn6:2 (3:1)1.46 / 3.68 / 3.62
19.03.2026ABD Açık Kupası 1.TurChattanooga - Kalonji2:1 (1:1)1.43 / 3.80 / 3.63
23.07.2023Letonya 1.LigValmiera II - Smiltene0:0 (0:0)1.43 / 3.81 / 3.63
05.08.2023Galler Lig Kupası 2.TurColwyn Bay - Airbus UK5:0 (2:0)1.43 / 3.87 / 3.62
30.04.2023Belarus 1.LigLokomotiv Gomel - Bumprom4:0 (2:0)1.42 / 3.87 / 3.63
19.07.2025Norveç 3.Lig Grup 4Sandefjord II - Lyngbo3:1 (1:0)1.42 / 4.24 / 3.63

Sıkça Sorulan Sorular

Rotherham United - Newcastle United U21 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

İngiltere EFL Trophy Kuzey Grup C kapsamındaki Rotherham United - Newcastle United U21 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 22:00'da başlayacaktır.

Rotherham United - Newcastle United U21 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.46 (açılış: 1.49, %56 adil olasılık), beraberlik oranı 3.67 (açılış: 3.44, %22), MS 2 oranı ise 3.63 (açılış: 3.67, %22) seviyesindedir.

Rotherham United - Newcastle United U21 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.46 / 3.67 / 3.63) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %63'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %19'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %71'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.73 gol).

Rotherham United - Newcastle United U21 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.19, 2.5 Alt oranı 2.57, KG Var oranı 1.23 ve KG Yok oranı 2.39 olarak açılmıştır. Rotherham United son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Newcastle United U21 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler