Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Belçika Challenger Pro Lig › Royal Francs Borains - Dender EH

Royal Francs Borains - Dender EH Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Belçika Challenger Pro Lig fikstüründe 04.11.2026 saat 22:00'da oynanacak Royal Francs Borains - Dender EH karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %31, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %42 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Royal Francs Borains - Dender EH Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Royal Francs Borains - Dender EH Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Royal Francs Borains Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 1B - 10M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 0.73, Yediği Gol: 1.87 (Son 5: Beerschot VA 3:0 Royal Francs Borains | Royal Francs Borains 0:5 OH Leuven | SV Zulte Waregem 1:3 Royal Francs Borains | Royal Francs Borains 2:5 KRC Genk II | Royal Francs Borains 1:0 RSC Anderlecht II)
  • Dender EH Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: Dender EH 1:1 KRC Genk II | Dender EH 1:4 Lommel United | RWDM 47 1:0 Dender EH | Dender EH 0:1 Standard Liege II | Excelsior Virton 1:1 Dender EH)

Royal Francs Borains - Dender EH İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Royal Francs Borains 0 galibiyet, Dender EH 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
05.12.2023Belçika Challenger Pro LigDender EH - Royal Francs Borains2:0 (2:0)1.31 / 3.65 / 4.89

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.63 / 2.98 / 1.93) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %30'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %44'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %50'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.73 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %30 | Beraberlik (X): %26 | MS 2: %44
  • 2.5 Üst Bitenler: %50 | KG Var Bitenler: %54 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.73 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.06.2022Finlandiya Kakkonen Grup CKajHa Kajaani - OLS0:4 (0:1)2.53 / 3.00 / 1.93
27.05.2026Hollanda Tweede Divisie Düşme/Yükselme Play Off 1.TurVVSB - Excelsior Maassluis1:1 (0:1)2.53 / 3.06 / 1.93
25.11.2023İtalya Serie C Grup BPescara - Cesena0:1 (0:1)2.53 / 3.07 / 1.93
30.09.2023Almanya Bölgesel Lig BatıWiedenbrück - Mönchengladbach II1:3 (0:2)2.53 / 3.08 / 1.93
05.11.2023Danimarka 3.LigIshoj - VSK Arhus1:1 (1:1)2.53 / 3.09 / 1.93
15.10.2023Kuzey İrlanda ChampionshipNewington Youth - Portadown FC0:2 (0:1)2.53 / 3.09 / 1.93

Sıkça Sorulan Sorular

Royal Francs Borains - Dender EH maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Belçika Challenger Pro Lig kapsamındaki Royal Francs Borains - Dender EH karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 22:00'da başlayacaktır.

Royal Francs Borains - Dender EH açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.63 (açılış: 2.85, %31 adil olasılık), beraberlik oranı 2.98 (açılış: 2.98, %27), MS 2 oranı ise 1.93 (açılış: 1.83, %42) seviyesindedir.

Royal Francs Borains - Dender EH maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.63 / 2.98 / 1.93) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %30'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %44'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %50'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.73 gol).

Royal Francs Borains - Dender EH maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.54, 2.5 Alt oranı 1.72, KG Var oranı 1.43 ve KG Yok oranı 1.87 olarak açılmıştır. Royal Francs Borains son 15 arşiv maçında maç başı 0.73 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %27'i KG Var bitmiştir. Dender EH ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %27 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler