Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Belçika Challenger Pro Lig › RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Belçika Challenger Pro Lig fikstüründe 04.11.2026 saat 22:00'da oynanacak RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %37, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %37 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • RSC Anderlecht II Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 5B - 4M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: RSC Anderlecht II 0:0 Deinze | Lommel United 0:2 RSC Anderlecht II | RSC Anderlecht II 2:2 Waasland-Beveren | RWDM 47 2:2 RSC Anderlecht II | RSC Anderlecht II 1:1 Club Brugge II)
  • Lierse Kempenzonen Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 1B - 12M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 2.00 (Son 5: KAA Gent II 2:0 Lierse Kempenzonen | RFC Seraing 1:3 Lierse Kempenzonen | RWDM 47 2:0 Lierse Kempenzonen | Club Brugge II 2:0 Lierse Kempenzonen | Lierse Kempenzonen 0:1 Westerlo)

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (10 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 10 karşılaşmada RSC Anderlecht II 2 galibiyet, Lierse Kempenzonen 3 galibiyet almış, 5 maç berabere bitmiştir. Maçların %60'i 2.5 Üst, %70'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.60 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
16.09.2022Belçika Challenger Pro LigLierse Kempenzonen - RSC Anderlecht II2:3 (1:2)1.68 / 3.24 / 3.11
22.01.2023Belçika Challenger Pro LigRSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen3:3 (2:1)1.94 / 3.2 / 2.45
11.03.2023Belçika Challenger Pro Lig Yükselme TuruLierse Kempenzonen - RSC Anderlecht II2:0 (0:0)2.39 / 3.04 / 2.05
15.04.2023Belçika Challenger Pro Lig Yükselme TuruRSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen2:2 (0:2)2.38 / 3.11 / 2.02
30.09.2023Belçika Challenger Pro LigRSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen3:3 (2:2)2.05 / 3.19 / 2.29
13.04.2024Belçika Challenger Pro LigLierse Kempenzonen - RSC Anderlecht II1:1 (0:0)2.54 / 2.93 / 2.03
30.11.2024Belçika Challenger Pro LigRSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen2:0 (2:0)1.98 / 3.05 / 2.49
08.03.2025Belçika Challenger Pro LigLierse Kempenzonen - RSC Anderlecht II3:1 (2:0)1.96 / 3.19 / 2.5
29.11.2025Belçika Challenger Pro LigLierse Kempenzonen - RSC Anderlecht II1:0 (1:0)1.61 / 3.3 / 3.42
28.01.2026Belçika Challenger Pro LigRSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen2:2 (0:1)2.22 / 3.17 / 2.22

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.21 / 3.14 / 2.16) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %40'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %61'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.25 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %40 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %40
  • 2.5 Üst Bitenler: %61 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.25 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
16.10.2026Katar Yıldızlar LigiAl Ahli - Al Wakrah0:3 (0:1)2.20 / 3.30 / 2.10
30.04.2023Türkiye 3.Lig 1.GrupKelkit Hürriyet SK - Çatalcaspor1:2 (1:1)2.12 / 2.94 / 2.16
01.04.2023Avustralya NPL Batı AvustralyaBayswater City - Perth Glory II3:3 (3:1)2.12 / 3.31 / 2.16
12.08.2025İskoçya Challenge Kupası Lig AşamasıClyde - Celtic II1:3 (0:3)2.12 / 3.38 / 2.16
17.08.2024Avustralya NPL Başkent BölgesiCooma Tigers - Monaro Panthers3:0 (2:0)2.12 / 3.43 / 2.16
16.01.2023Uluslararası DüelloEmpoli (D) - St. Etienne (D)1:1 (-)2.12 / 3.15 / 2.17

Sıkça Sorulan Sorular

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Belçika Challenger Pro Lig kapsamındaki RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 22:00'da başlayacaktır.

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.21 (açılış: 2.33, %37 adil olasılık), beraberlik oranı 3.14 (açılış: 3.11, %26), MS 2 oranı ise 2.16 (açılış: 2.07, %37) seviyesindedir.

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.21 / 3.14 / 2.16) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %40'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %40'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %61'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.25 gol).

RSC Anderlecht II - Lierse Kempenzonen maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.33, 2.5 Alt oranı 2.09, KG Var oranı 1.28 ve KG Yok oranı 2.24 olarak açılmıştır. RSC Anderlecht II son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol atmış, maçlarının %73'i 2.5 Üst ve %73'i KG Var bitmiştir. Lierse Kempenzonen ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler