Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi 2.Tur › Salzburg U19 - Genk U19
Salzburg U19 - Genk U19 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
UEFA Gençlik Ligi 2.Tur fikstüründe 03.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Salzburg U19 - Genk U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %56, beraberlik %22, deplasman galibiyeti ise %22 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Salzburg U19 - Genk U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: UEFA Gençlik Ligi 2.Tur — 03.11.2026 16:00
- Takım Analiz Merkezleri: Salzburg U19 Tahminleri & İstatistikleri · Genk U19 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.46 (%56) | X: 3.63 (%22) | MS2: 3.69 (%22)
- Açılış Oranları: MS1: 1.38 | X: 3.83 | MS2: 4.05
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: - | 2.5 Üst: -
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.3 | KG Yok: 2.14
- İstatistiksel Model Özeti: MS 1 (%59 uyum)
Salzburg U19 - Genk U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Salzburg U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 4B - 4M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Genk U19 1:1 Salzburg U19 | Sevilla U19 2:0 Salzburg U19 | Salzburg U19 3:1 Lille U19 | Salzburg U19 3:0 Wolfsburg U19 | Wolfsburg U19 1:2 Salzburg U19)
- Genk U19 Son Maç Formu (13 arşiv maçı): 5G - 4B - 4M (%38 Galibiyet), 2.5 Üst: %62, KG Var: %69, İY 0.5 Üst: %92, Maç Başı Attığı Gol: 1.85, Yediği Gol: 1.31 (Son 5: Genk U19 1:1 Salzburg U19 | Genk U19 5:1 Chelsea U19 | Liverpool U19 1:1 Genk U19 | Genk U19 1:2 Slavia Prag U19 | Slavia Prag U19 2:4 Genk U19)
Salzburg U19 - Genk U19 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Salzburg U19 0 galibiyet, Genk U19 0 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | UEFA Gençlik Ligi 2.Tur | Genk U19 - Salzburg U19 | 1:1 (0:1) | 2.97 / 3.43 / 1.66 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.46 / 3.63 / 3.69) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %57'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.70 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %57 | Beraberlik (X): %19 | MS 2: %24
- 2.5 Üst Bitenler: %72 | KG Var Bitenler: %62 | İlk Yarı 0.5 Üst: %83
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.70 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 04.11.2023 | İngiltere Non League Premier Güney | AFC Totton - Hungerford Town | 1:2 (0:1) | 1.41 / 3.87 / 3.69 |
| 25.08.2024 | Norveç 2.Lig Grup 1 | Eik Toensberg - Vard Haugesund | 1:1 (1:0) | 1.41 / 4.05 / 3.69 |
| 22.09.2024 | Avustralya NPL Batı Avustralya Yükselme/Düşme Play-off | Perth Glory II - Mandurah City | 5:0 (3:0) | 1.41 / 4.08 / 3.69 |
| 06.04.2024 | Norveç 3.Lig Grup 4 | Trygg/Lade - Surnadal | 4:0 (2:0) | 1.41 / 4.10 / 3.69 |
| 13.02.2024 | İngiltere Professional Development Lig | Queens Park Rangers U21 - Watford U21 | 0:1 (0:1) | 1.41 / 3.90 / 3.68 |
| 02.11.2024 | Yeni Zelanda Bölgesel Ligler Ulusal Lig | Wellington Olympic - Birkenhead United | 1:2 (1:0) | 1.41 / 4.07 / 3.68 |
Sıkça Sorulan Sorular
Salzburg U19 - Genk U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
UEFA Gençlik Ligi 2.Tur kapsamındaki Salzburg U19 - Genk U19 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.
Salzburg U19 - Genk U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.46 (açılış: 1.38, %56 adil olasılık), beraberlik oranı 3.63 (açılış: 3.83, %22), MS 2 oranı ise 3.69 (açılış: 4.05, %22) seviyesindedir.
Salzburg U19 - Genk U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.46 / 3.63 / 3.69) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %57'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.70 gol).
Salzburg U19 - Genk U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.3 ve KG Yok oranı 2.14 olarak açılmıştır. Salzburg U19 son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Genk U19 ise son 13 arşiv maçında maç başı 1.85 gol ortalaması yakalamış, %62 2.5 Üst ve %69 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Athletic Club - Ceara Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Aguilas Doradas - Fortaleza CEIF Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kolombiya Primera A Clausura)
- Deportes Limache - Audax Italiano Maç Tahmini ve Oran Analizi (Şili Premier Lig)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Defensa y Justicia - Independiente Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- Platense - Central Cordoba Santiago Maç Tahmini ve Oran Analizi (Arjantin Premier Lig 2. Aşama)
- RB Bragantino - Santos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Goias - CRB Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler