Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Macaristan NB III Kuzeybatı › SC Sopron - Mosonmagyarovari TE

SC Sopron – Mosonmagyarovari TE Maç Analizi ve Oran Tahmini

Macaristan NB III Kuzeybatı fikstüründe 06.11.2026 saat 15:00'da oynanacak SC Sopron - Mosonmagyarovari TE karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %37, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %36 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

SC Sopron - Mosonmagyarovari TE Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

SC Sopron - Mosonmagyarovari TE Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • SC Sopron Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.93, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Sarvari FC 0:2 SC Sopron | SC Sopron 3:1 Papai Perutz | SC Sopron 3:0 Komarom | 1908 SZAC 0:3 SC Sopron | SC Sopron 1:1 Soroksar)
  • Mosonmagyarovari TE Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 3B - 8M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Mosonmagyarovari TE 1:1 Tatabanya | Mosonmagyarovari TE 0:3 Györi ETO | Tiszakecske 1:0 Mosonmagyarovari TE | Mosonmagyarovari TE 2:1 Ajka | Pecsi MFC 2:1 Mosonmagyarovari TE)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.18 / 3 / 2.27) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %40'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %63'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.18 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %42 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %40
  • 2.5 Üst Bitenler: %63 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.18 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
28.02.2026Slovakya Süper LigZemplin Michalovce - FK Kosice0:2 (0:2)2.08 / 3.12 / 2.27
19.04.2026İsveç 2.Lig Vastra GötalandTorslanda IK - Astorp2:1 (0:0)2.08 / 3.14 / 2.27
25.11.2023İngiltere Non League Premier Güney MerkezRoyston Town - Barwell0:3 (0:1)2.08 / 3.14 / 2.27
18.05.2026Meksika Liga MX Clausura Yarı FinalPumas UNAM - Pachuca1:0 (0:0)2.08 / 3.15 / 2.27
01.12.2023Hollanda Eerste DivisieDen Bosch - Ajax II3:3 (3:1)2.08 / 3.15 / 2.27
06.10.2023Almanya Bölgesel Lig KuzeyWeiche Flensburg - Phönix Lübeck0:5 (0:3)2.08 / 3.15 / 2.27

Sıkça Sorulan Sorular

SC Sopron - Mosonmagyarovari TE maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Macaristan NB III Kuzeybatı kapsamındaki SC Sopron - Mosonmagyarovari TE karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 15:00'da başlayacaktır.

SC Sopron - Mosonmagyarovari TE açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.18 (açılış: 2.18, %37 adil olasılık), beraberlik oranı 3 (açılış: 3, %27), MS 2 oranı ise 2.27 (açılış: 2.27, %36) seviyesindedir.

SC Sopron - Mosonmagyarovari TE maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.18 / 3 / 2.27) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %40'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %63'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.18 gol).

SC Sopron - Mosonmagyarovari TE maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.55, 2.5 Alt oranı 1.7, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. SC Sopron son 15 arşiv maçında maç başı 1.93 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Mosonmagyarovari TE ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler