Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması › Slavia Prag - Arsenal

Slavia Prag - Arsenal Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması fikstüründe 04.11.2026 saat 23:00'da oynanacak Slavia Prag - Arsenal karşılaşması için bülten oran marjı (%19.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %9, beraberlik %15, deplasman galibiyeti ise %76 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Slavia Prag - Arsenal Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Slavia Prag - Arsenal Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Slavia Prag Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 13G - 1B - 1M (%87 Galibiyet), 2.5 Üst: %80, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 2.80, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Jablonec 0:5 Slavia Prag | Slavia Prag 4:0 Zbrojovka Brno | Slavia Prag 3:2 Nice | Slavia Prag 1:0 Mlada Boleslav | Opava 0:6 Slavia Prag)
  • Arsenal Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Liverpool 0:1 Arsenal | Fleetwood Town 1:1 Arsenal | Arsenal 4:1 Molde | Arsenal 0:3 Aston Villa | Leeds United 0:0 Arsenal)

Slavia Prag - Arsenal İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (3 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 3 karşılaşmada Slavia Prag 0 galibiyet, Arsenal 2 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %33'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
08.04.2021UEFA Avrupa Ligi Çeyrek FinalArsenal - Slavia Prag1:1 (0:0)1.35 / 3.6 / 5
15.04.2021UEFA Avrupa Ligi Çeyrek FinalSlavia Prag - Arsenal0:4 (0:3)3.75 / 3.25 / 1.58
04.11.2025UEFA Şampiyonlar Ligi Lig AşamasıSlavia Prag - Arsenal0:3 (0:1)11.55 / 5.55 / 1.08

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (181 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (9.11 / 5.54 / 1.11) oynanan 181 geçmiş ikiz karşılaşmanın %4'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %10'i Beraberlik (X), %86'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %63'i 2.5 Üst ve %43'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.23 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %4 | Beraberlik (X): %10 | MS 2: %86
  • 2.5 Üst Bitenler: %63 | KG Var Bitenler: %43 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.23 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.10.2024UEFA Uluslar Ligi A Ligi Grup 3Bosna-Hersek - Almanya1:2 (0:2)9.12 / 5.46 / 1.11
27.09.2025Japonya WE Ligi KadınlarParceiro Nagano (K) - INAC Kobe Leonessa (K)0:1 (0:0)9.11 / 4.66 / 1.10
06.11.2022Portekiz Premier LigEstoril - Benfica1:5 (0:3)9.12 / 5.26 / 1.10
12.07.2024Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeler Lig B Grup 4Kosova (K) - Ukrayna (K)0:4 (0:4)9.13 / 4.71 / 1.11
10.09.2024Dünya Kupası 2026 Elemeler Asya Elemeleri 3.Tur Grup CBahreyn - Japonya0:5 (0:1)9.13 / 4.77 / 1.11
15.10.2024Afrika Uluslar Kupası 2025 Elemeler Grup GSierra Leone - Fildişi Sahili1:0 (0:0)9.08 / 4.71 / 1.11

Sıkça Sorulan Sorular

Slavia Prag - Arsenal maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Şampiyonlar Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Slavia Prag - Arsenal karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 23:00'da başlayacaktır.

Slavia Prag - Arsenal açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 9.11 (açılış: 8.15, %9 adil olasılık), beraberlik oranı 5.54 (açılış: 5.14, %15), MS 2 oranı ise 1.11 (açılış: 1.15, %76) seviyesindedir.

Slavia Prag - Arsenal maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (9.11 / 5.54 / 1.11) oynanan 181 geçmiş ikiz karşılaşmanın %4'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %10'i Beraberlik (X), %86'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %63'i 2.5 Üst ve %43'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.23 gol).

Slavia Prag - Arsenal maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.35, 2.5 Alt oranı 2.22, KG Var oranı 1.79 ve KG Yok oranı 1.6 olarak açılmıştır. Slavia Prag son 15 arşiv maçında maç başı 2.80 gol atmış, maçlarının %80'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Arsenal ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler