Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › İngiltere Ulusal Lig Kupası Grup D › Sutton United - Southampton U21

Sutton United - Southampton U21 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

İngiltere Ulusal Lig Kupası Grup D fikstüründe 03.11.2026 saat 22:00'da oynanacak Sutton United - Southampton U21 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %44, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %32 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Sutton United - Southampton U21 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Sutton United - Southampton U21 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Sutton United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 2.00, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Worthing 0:3 Sutton United | Sutton United 2:0 Aldershot Town | Sutton United 5:1 Kings Lynn Town | Sutton United 1:1 Dagenham & Redbridge | Wealdstone 3:3 Sutton United)
  • Southampton U21 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 1B - 8M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %87, KG Var: %80, İY 0.5 Üst: %86, Maç Başı Attığı Gol: 2.13, Yediği Gol: 1.80 (Son 5: Blackburn Rovers U21 2:1 Southampton U21 | Crystal Palace U21 2:5 Southampton U21 | Milton Keynes Dons 1:2 Southampton U21 | Leyton Orient 1:0 Southampton U21 | Charlton Athletic 4:1 Southampton U21)

Sutton United - Southampton U21 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Sutton United 1 galibiyet, Southampton U21 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 5.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
25.11.2025İngiltere Ulusal Lig Kupası Grup CSutton United - Southampton U214:1 (1:1)1.86 / 3.2 / 2.75

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.85 / 3.37 / 2.52) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %52'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %25'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %70'i 2.5 Üst ve %69'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.64 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %52 | Beraberlik (X): %23 | MS 2: %25
  • 2.5 Üst Bitenler: %70 | KG Var Bitenler: %69 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.64 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.06.2023Norveç 3.Lig Grup 2Forde - Funnefoss / Vormsund1:5 (1:2)1.78 / 3.56 / 2.53
06.10.2023Galler FAW Championship GüneyAfan Lido - Llantwit Major4:1 (0:0)1.78 / 3.57 / 2.53
16.12.2024İngiltere Premier Lig 2West Bromwich Albion U21 - Reading U213:1 (2:1)1.78 / 3.61 / 2.53
21.09.2024Norveç 3.Lig Grup 3Ullern - Oppsal1:2 (0:0)1.78 / 3.70 / 2.53
09.11.2024Yeni Zelanda Bölgesel Ligler Ulusal LigWestern Springs - Cashmere Technical4:3 (2:2)1.78 / 3.71 / 2.53
25.10.2024Litvanya 1.LigFA Siauliai II - Tauras Taurage3:1 (0:1)1.78 / 3.74 / 2.53

Sıkça Sorulan Sorular

Sutton United - Southampton U21 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

İngiltere Ulusal Lig Kupası Grup D kapsamındaki Sutton United - Southampton U21 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 22:00'da başlayacaktır.

Sutton United - Southampton U21 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.85 (açılış: 1.78, %44 adil olasılık), beraberlik oranı 3.37 (açılış: 3.49, %24), MS 2 oranı ise 2.52 (açılış: 2.59, %32) seviyesindedir.

Sutton United - Southampton U21 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.85 / 3.37 / 2.52) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %52'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %25'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %70'i 2.5 Üst ve %69'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.64 gol).

Sutton United - Southampton U21 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.18 ve KG Yok oranı 2.61 olarak açılmıştır. Sutton United son 15 arşiv maçında maç başı 2.00 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Southampton U21 ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.13 gol ortalaması yakalamış, %87 2.5 Üst ve %80 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler