Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Portekiz U23 Ulusal Şampiyona › União de Leiria U23 - Estoril U23

União de Leiria U23 - Estoril U23 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Portekiz U23 Ulusal Şampiyona fikstüründe 04.11.2026 saat 18:00'da oynanacak União de Leiria U23 - Estoril U23 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %35, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %38 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

União de Leiria U23 - Estoril U23 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

União de Leiria U23 - Estoril U23 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • União de Leiria U23 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Famalicao U23 2:0 União de Leiria U23 | União de Leiria U23 0:2 Torreense U23 | Farense U23 1:2 União de Leiria U23 | União de Leiria U23 1:1 Santa Clara U23 | União de Leiria U23 0:1 Gil Vicente U23)
  • Estoril U23 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.87, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Estoril U23 2:1 Santa Clara U23 | Estoril U23 1:1 Estrela U23 | Benfica U23 1:3 Estoril U23 | Estoril U23 3:0 Vizela U23 | Estoril U23 1:0 Benfica U23)

União de Leiria U23 - Estoril U23 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada União de Leiria U23 1 galibiyet, Estoril U23 1 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %75'i 2.5 Üst, %75'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
23.09.2025Portekiz U23 Ulusal Şampiyonası Grup BUnião de Leiria U23 - Estoril U233:0 (0:0)2.2 / 3.07 / 2.2
10.12.2025Portekiz U23 Ulusal Şampiyonası Grup BEstoril U23 - União de Leiria U232:2 (1:1)2.02 / 2.98 / 2.59
24.01.2026Portekiz U23 Ulusal Şampiyona Küme Düşme TuruUnião de Leiria U23 - Estoril U232:3 (1:2)2.06 / 3.07 / 2.48
29.03.2026Portekiz U23 Ulusal Şampiyona Küme Düşme TuruEstoril U23 - União de Leiria U231:1 (0:0)1.61 / 3.21 / 3.27

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.29 / 2.98 / 2.17) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %43'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.94 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %43 | Beraberlik (X): %23 | MS 2: %34
  • 2.5 Üst Bitenler: %60 | KG Var Bitenler: %57 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.94 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
26.10.2021İngiltere Ulusal Lig N / S KuzeyLeamington - Farsley AFC3:0 (2:0)2.19 / 2.95 / 2.17
26.03.2022Galler FAW Championship KuzeyGresford Athletic - Ruthin Town1:0 (-)2.19 / 3.00 / 2.17
25.11.2023Almanya Bölgesel Lig BatıDüren Merzenich - Wuppertaler SV1:1 (0:0)2.19 / 3.11 / 2.17
20.01.2024Hazırlık KulüplerAluminij - Rudes2:3 (2:2)2.19 / 3.13 / 2.17
28.10.2023Galler Premier Lig 1.AşamaColwyn Bay - Barry Town0:1 (0:0)2.19 / 3.13 / 2.17
14.10.2023Birleşik Arap Emirlikleri Cumhurbaşkanlığı Kupası 2.TurMasafi - Al Jazira Al Hamra1:2 (1:0)2.19 / 3.14 / 2.17

Sıkça Sorulan Sorular

União de Leiria U23 - Estoril U23 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Portekiz U23 Ulusal Şampiyona kapsamındaki União de Leiria U23 - Estoril U23 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 18:00'da başlayacaktır.

União de Leiria U23 - Estoril U23 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.29 (açılış: 2.38, %35 adil olasılık), beraberlik oranı 2.98 (açılış: 2.84, %27), MS 2 oranı ise 2.17 (açılış: 2.17, %38) seviyesindedir.

União de Leiria U23 - Estoril U23 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.29 / 2.98 / 2.17) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %43'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.94 gol).

União de Leiria U23 - Estoril U23 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.47, 2.5 Alt oranı 1.8, KG Var oranı 1.37 ve KG Yok oranı 1.99 olarak açılmıştır. União de Leiria U23 son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Estoril U23 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.87 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler