Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Romanya 1.Lig › UTA Arad - Petrolul 52
UTA Arad – Petrolul 52 Maç Analizi ve Oran Tahmini
Romanya 1.Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 18:30'da oynanacak UTA Arad - Petrolul 52 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %47, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %26 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
UTA Arad - Petrolul 52 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Romanya 1.Lig — 06.11.2026 18:30
- Takım Analiz Merkezleri: UTA Arad Tahminleri & İstatistikleri · Petrolul 52 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.71 (%47) | X: 3.02 (%27) | MS2: 3.17 (%26)
- Açılış Oranları: MS1: 1.71 | X: 3.02 | MS2: 3.17
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.69 | 2.5 Üst: 1.55
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.47 | KG Yok: 1.81
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%55 uyum)
UTA Arad - Petrolul 52 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- UTA Arad Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 6B - 5M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Viitorul Constanta 1:1 UTA Arad | UTA Arad 0:0 Voluntari | FC Arges 1:1 UTA Arad | UTA Arad 2:3 CSMS Iaşi | Dinamo Bucarest 0:1 UTA Arad)
- Petrolul 52 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 2B - 4M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 0.60 (Son 5: Petrolul 52 0:1 Sepsi | Petrolul 52 2:0 Csikszereda | Progresul Spartac 0:6 Petrolul 52 | Petrolul 52 3:0 CSMS Iaşi | Plopeni 0:5 Petrolul 52)
UTA Arad - Petrolul 52 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (13 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 13 karşılaşmada UTA Arad 7 galibiyet, Petrolul 52 2 galibiyet almış, 4 maç berabere bitmiştir. Maçların %23'i 2.5 Üst, %46'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.85 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 25.07.2022 | Romanya 1.Lig | UTA Arad - Petrolul 52 | 2:0 (1:0) | 1.67 / 2.8 / 3.75 |
| 05.11.2022 | Romanya 1.Lig | Petrolul 52 - UTA Arad | 2:1 (0:0) | 2.15 / 2.66 / 2.53 |
| 17.03.2023 | Romanya 1.Lig Küme Düşme Grubu | Petrolul 52 - UTA Arad | 1:0 (0:0) | 2.68 / 2.61 / 2.08 |
| 07.10.2023 | Romanya 1.Lig | Petrolul 52 - UTA Arad | 0:0 (0:0) | 1.89 / 2.82 / 2.84 |
| 24.02.2024 | Romanya 1.Lig | UTA Arad - Petrolul 52 | 1:0 (1:0) | 1.92 / 2.79 / 2.89 |
| 22.04.2024 | Romanya 1.Lig Küme Düşme Grubu | Petrolul 52 - UTA Arad | 1:1 (1:0) | 1.85 / 2.82 / 3.04 |
| 04.10.2024 | Romanya 1.Lig | UTA Arad - Petrolul 52 | 3:1 (2:0) | 2.13 / 2.75 / 2.55 |
| 15.02.2025 | Romanya 1.Lig | Petrolul 52 - UTA Arad | 0:1 (0:1) | 1.64 / 2.76 / 4.03 |
| 05.05.2025 | Romanya 1.Lig Küme Düşme Grubu | UTA Arad - Petrolul 52 | 2:0 (0:0) | 1.89 / 2.79 / 3.04 |
| 01.08.2025 | Romanya 1.Lig | Petrolul 52 - UTA Arad | 1:2 (1:1) | 2.49 / 2.61 / 2.24 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.71 / 3.02 / 3.17) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %55'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.21 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %55 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %27
- 2.5 Üst Bitenler: %62 | KG Var Bitenler: %56 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.21 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | Hollanda Eerste Divisie | RKC Waalwijk - FC Eindhoven | 2:1 (1:1) | 1.61 / 3.29 / 3.17 |
| 31.07.2026 | Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig | Henan Jianye - Dalian Zhixing | 1:1 (1:0) | 1.61 / 3.30 / 3.17 |
| 18.03.2026 | ABD Açık Kupası 1.Tur | Richmond Kickers - Northern Virginia | 2:0 (1:0) | 1.61 / 3.30 / 3.17 |
| 23.09.2023 | Kuzey İrlanda Championship | Harland & Wolff Welders - Ballyclare Comrades | 4:2 (3:2) | 1.61 / 3.31 / 3.17 |
| 25.03.2023 | ABD USL | Rio Grande Valley - Monterey Bay | 1:1 (0:0) | 1.61 / 3.32 / 3.17 |
| 29.10.2022 | İngiltere FA Trophy 1.Tur | Chesham United - Lewes | 2:2 (1:1) | 1.61 / 3.33 / 3.17 |
Sıkça Sorulan Sorular
UTA Arad - Petrolul 52 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Romanya 1.Lig kapsamındaki UTA Arad - Petrolul 52 karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 18:30'da başlayacaktır.
UTA Arad - Petrolul 52 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.71 (açılış: 1.71, %47 adil olasılık), beraberlik oranı 3.02 (açılış: 3.02, %27), MS 2 oranı ise 3.17 (açılış: 3.17, %26) seviyesindedir.
UTA Arad - Petrolul 52 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.71 / 3.02 / 3.17) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %55'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.21 gol).
UTA Arad - Petrolul 52 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.55, 2.5 Alt oranı 1.69, KG Var oranı 1.47 ve KG Yok oranı 1.81 olarak açılmıştır. UTA Arad son 15 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Petrolul 52 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %20 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Botafogo SP - Londrina Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Bolivar - Real Potosi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Independiente Del Valle - Delfin Maç Tahmini ve Oran Analizi (Ekvador Kupa Yarı Final)
- Al Talaba - Gaz Al-Shamal Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Al Kahrabaa - Zakho Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Al Mosul - Duhok Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Diala - Al Minaa Basra Maç Tahmini ve Oran Analizi (Irak Premier Lig)
- Cruzeiro - Bahia Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler