Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması › Villarreal U19 - Paris SG U19

Villarreal U19 - Paris SG U19 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması fikstüründe 03.11.2026 saat 15:00'da oynanacak Villarreal U19 - Paris SG U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %38, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %38 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Villarreal U19 - Paris SG U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Villarreal U19 - Paris SG U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Villarreal U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 2.40, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Villarreal U19 2:0 Atalanta U19 | Manchester United U19 1:4 Villarreal U19 | Young Boys U19 1:3 Villarreal U19 | Villarreal U19 3:3 Young Boys U19 | Villarreal U19 1:2 Manchester United U19)
  • Paris SG U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 4B - 3M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 2.47, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Club Brugge U19 2:2 Paris SG U19 | Paris SG U19 1:1 Manchester City U19 | Paris SG U19 3:0 RB Leipzig U19 | RB Leipzig U19 1:4 Paris SG U19 | Manchester City U19 1:3 Paris SG U19)

Villarreal U19 - Paris SG U19 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Villarreal U19 0 galibiyet, Paris SG U19 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
17.03.2026UEFA Gençlik Ligi Çeyrek FinalVillarreal U19 - Paris SG U190:1 (0:1)2.65 / 3.06 / 1.86

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.13 / 3.34 / 2.15) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %41'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %40'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %68'i 2.5 Üst ve %69'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.62 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %41 | Beraberlik (X): %19 | MS 2: %40
  • 2.5 Üst Bitenler: %68 | KG Var Bitenler: %69 | İlk Yarı 0.5 Üst: %82
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.62 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
31.10.2021İsveç 2.Lig Norra GötalandStenungsund - Nordvarmland FF3:1 (1:0)2.06 / 3.30 / 2.15
24.06.2023Norveç 3.Lig Grup 4Halsen - Sandefjord II3:3 (2:1)2.06 / 3.53 / 2.15
11.06.2023Singapur Premier LigBalestier Khalsa - Tanjong Pagar4:3 (2:0)2.06 / 3.52 / 2.14
30.10.2021Norveç 3.Lig Grup 6Mjolner - Nordstrand0:0 (0:0)2.05 / 3.35 / 2.15
13.07.2026Hazırlık KulüplerNeftçi PFK - Osijek0:1 (0:0)2.05 / 3.50 / 2.15
13.03.2021Avustralya NPL QueenslandLogan Lightning - Eastern Suburbs Brisbane2:0 (2:0)2.05 / 3.50 / 2.15

Sıkça Sorulan Sorular

Villarreal U19 - Paris SG U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Villarreal U19 - Paris SG U19 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 15:00'da başlayacaktır.

Villarreal U19 - Paris SG U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.13 (açılış: 2.13, %38 adil olasılık), beraberlik oranı 3.34 (açılış: 3.34, %24), MS 2 oranı ise 2.15 (açılış: 2.15, %38) seviyesindedir.

Villarreal U19 - Paris SG U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.13 / 3.34 / 2.15) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %41'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %40'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %68'i 2.5 Üst ve %69'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.62 gol).

Villarreal U19 - Paris SG U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.25, 2.5 Alt oranı 2.32, KG Var oranı 1.22 ve KG Yok oranı 2.4 olarak açılmıştır. Villarreal U19 son 15 arşiv maçında maç başı 2.40 gol atmış, maçlarının %73'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Paris SG U19 ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.47 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler