Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › İngiltere Ulusal Lig Kupası Grup A › Wealdstone - Derby County U21

Wealdstone - Derby County U21 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

İngiltere Ulusal Lig Kupası Grup A fikstüründe 03.11.2026 saat 22:00'da oynanacak Wealdstone - Derby County U21 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %60, beraberlik %21, deplasman galibiyeti ise %19 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Wealdstone - Derby County U21 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Wealdstone - Derby County U21 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Wealdstone Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 2B - 8M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 2.13 (Son 5: Wealdstone 3:2 Southend United | Wealdstone 2:3 Solihull Moors | Wealdstone 1:0 Altrincham | Halifax Town 0:1 Wealdstone | Eastleigh 2:0 Wealdstone)
  • Derby County U21 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 0B - 11M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %86, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 1.93 (Son 5: Hull City U21 1:0 Derby County U21 | Derby County U21 3:4 Norwich City U21 | Fulham U21 2:1 Derby County U21 | Derby County U21 0:1 Nottingham Forest U21 | West Bromwich Albion U21 0:1 Derby County U21)

Wealdstone - Derby County U21 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Wealdstone 1 galibiyet, Derby County U21 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.12.2024İngiltere Ulusal Lig Kupası Grup AWealdstone - Derby County U212:0 (2:0)1.54 / 3.59 / 3.3

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.36 / 3.89 / 4.15) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %66'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %14'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.88 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %66 | Beraberlik (X): %14 | MS 2: %20
  • 2.5 Üst Bitenler: %74 | KG Var Bitenler: %62 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.88 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
04.06.2022Norveç 3.Lig Grup 4Fram Larvik - Fredrikstad II4:0 (2:0)1.33 / 3.95 / 4.15
12.07.2026İzlanda 2.LigThrottur Vogar - KFG Gardabar5:1 (2:1)1.33 / 4.02 / 4.15
24.07.2022Finlandiya Kakkonen Grup CJBK - KajHa Kajaani2:0 (0:0)1.33 / 4.30 / 4.15
17.01.2025Galler FAW Championship GüneyTrefelin - Cwmbran Celtic1:0 (1:0)1.33 / 4.37 / 4.15
05.06.2026Avustralya Victoria NPL 1Northcote City - Langwarrin3:1 (0:0)1.33 / 4.11 / 4.16
25.08.2024Avustralya NPL Yeni Güney GallerWollongong Wolves - Manly United1:2 (1:1)1.33 / 4.26 / 4.16

Sıkça Sorulan Sorular

Wealdstone - Derby County U21 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

İngiltere Ulusal Lig Kupası Grup A kapsamındaki Wealdstone - Derby County U21 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 22:00'da başlayacaktır.

Wealdstone - Derby County U21 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.36 (açılış: 1.36, %60 adil olasılık), beraberlik oranı 3.89 (açılış: 3.89, %21), MS 2 oranı ise 4.15 (açılış: 4.15, %19) seviyesindedir.

Wealdstone - Derby County U21 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.36 / 3.89 / 4.15) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %66'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %14'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.88 gol).

Wealdstone - Derby County U21 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.35 ve KG Yok oranı 2.01 olarak açılmıştır. Wealdstone son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Derby County U21 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol ortalaması yakalamış, %73 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler