Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Guatemala Ulusal Lig Apertura › Xelaju MC - Marquense

Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Guatemala Ulusal Lig Apertura fikstüründe 04.11.2026 saat 00:00'da oynanacak Xelaju MC - Marquense karşılaşması için bülten oran marjı (%23.9) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %67, beraberlik %21, deplasman galibiyeti ise %12 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Xelaju MC - Marquense Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Xelaju MC - Marquense Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Xelaju MC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 6B - 5M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %71, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Mixco 0:0 Xelaju MC | Xelaju MC 2:0 Achuapa | Guastatoya 2:0 Xelaju MC | Xelaju MC 0:0 Coban Imperial | Xelaju MC 3:1 CSD Comunicaciones)
  • Marquense Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 5B - 7M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %71, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Marquense 0:0 Guastatoya | Xelaju MC 3:1 Marquense | Marquense 2:0 Mixco | Marquense 0:0 Municipal | Achuapa 3:0 Marquense)

Xelaju MC - Marquense İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (11 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 11 karşılaşmada Xelaju MC 6 galibiyet, Marquense 3 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %45'i 2.5 Üst, %45'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.55 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
04.08.2024Guatemala Ulusal Lig AperturaXelaju MC - Marquense3:1 (1:0)1.27 / 3.68 / 5.91
20.10.2024Guatemala Ulusal Lig AperturaMarquense - Xelaju MC1:2 (1:1)2.56 / 2.54 / 2.27
06.09.2026Guatemala Ulusal Lig AperturaMarquense - Xelaju MC0:4 (0:3)2.08 / 2.53 / 2.99
17.02.2025Guatemala Ulusal Lig ClausuraXelaju MC - Marquense0:0 (0:0)1.32 / 3.26 / 6.2
21.04.2025Guatemala Ulusal Lig ClausuraMarquense - Xelaju MC1:0 (1:0)2.25 / 2.67 / 2.53
01.09.2025Guatemala Ulusal Lig AperturaXelaju MC - Marquense3:1 (1:0)1.21 / 3.81 / 7.15
06.11.2025Guatemala Ulusal Lig AperturaMarquense - Xelaju MC1:0 (1:0)1.93 / 2.65 / 3.01
16.02.2026Guatemala Ulusal Lig ClausuraXelaju MC - Marquense4:2 (2:0)1.23 / 3.75 / 6.98
02.04.2026Guatemala Ulusal Lig ClausuraMarquense - Xelaju MC1:0 (1:0)2.08 / 2.84 / 2.46
01.05.2026Guatemala Ulusal Lig Clausura Çeyrek FinalMarquense - Xelaju MC1:1 (0:0)2.03 / 2.66 / 2.68

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.21 / 3.83 / 6.62) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %73'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %9'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %67'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.63 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %73 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %9
  • 2.5 Üst Bitenler: %67 | KG Var Bitenler: %56 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.63 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.04.2026Honduras Ulusal Lig Clausura 1.AşamaCD Olimpia - Lobos UPNFM0:0 (0:0)1.15 / 4.44 / 6.62
13.04.2026Suudi Arabistan 1.LigAl Jabalain - Al Jubail4:0 (3:0)1.15 / 4.54 / 6.62
10.09.2023İsveç 2.Lig Södra SvealandNyköpings BIS - Nacka Iliria3:1 (1:1)1.15 / 4.61 / 6.62
06.04.2026İngiltere Ulusal Lig N / S GüneyTorquay United - Bath City4:1 (2:1)1.15 / 4.51 / 6.61
30.04.2026ABD Açık Kupası 4.TurColumbus Crew - One Knoxville4:1 (2:1)1.15 / 4.52 / 6.63
17.03.2023Birleşik Arap Emirlikleri Arap Körfez LigiShabab Al Ahli - Khorfakkan3:1 (2:0)1.15 / 4.60 / 6.61

Sıkça Sorulan Sorular

Xelaju MC - Marquense maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Guatemala Ulusal Lig Apertura kapsamındaki Xelaju MC - Marquense karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 00:00'da başlayacaktır.

Xelaju MC - Marquense açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.21 (açılış: 1.25, %67 adil olasılık), beraberlik oranı 3.83 (açılış: 3.67, %21), MS 2 oranı ise 6.62 (açılış: 6.29, %12) seviyesindedir.

Xelaju MC - Marquense maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.21 / 3.83 / 6.62) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %73'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %9'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %67'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.63 gol).

Xelaju MC - Marquense maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.6, 2.5 Alt oranı 1.65, KG Var oranı 1.85 ve KG Yok oranı 1.45 olarak açılmıştır. Xelaju MC son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Marquense ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler