Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Katar 2.Lig › Al Shamal II - Al Mesaimeer

Al Shamal II 2:1 Al Mesaimeer Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları

Katar 2.Lig fikstüründe 04.11.2026 saat 17:15'da oynanacak Al Shamal II - Al Mesaimeer karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %15, beraberlik %20, deplasman galibiyeti ise %65 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Al Shamal II 2:1 Al Mesaimeer)

Al Shamal II - Al Mesaimeer karşılaşması 2:1 skoruyla (İlk Yarı: 1:0) tamamlanmıştır.

  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 5.51
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 3 gol, oran: 1.39)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: 1.55)
  • Maç Öncesi Model Tahmini: MS 2 (%64 model güveni)

Al Shamal II - Al Mesaimeer Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Katar 2.Lig — 04.11.2026 17:15
  • Takım Analiz Merkezleri: Al Shamal II Tahminleri & İstatistikleri · Al Mesaimeer Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 5.51 (%15) | X: 3.96 (%20) | MS2: 1.25 (%65)
  • Açılış Oranları: MS1: 5.33 | X: 3.9 | MS2: 1.27
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.95 | 2.5 Üst: 1.39
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.55 | KG Yok: 1.7
  • Maç Skoru: 2:1 (İY: 1:0)
  • İstatistiksel Model Özeti: MS 2 (%64 uyum)

Al Shamal II - Al Mesaimeer Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Al Shamal II Son Maç Formu (2 arşiv maçı): 0G - 1B - 1M (%0 Galibiyet), 2.5 Üst: %50, KG Var: %100, İY 0.5 Üst: %100, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 2.00 (Son 5: Al Shamal II 1:1 Al Muaidar | Al Shamal II 1:3 Al Markhiya)
  • Al Mesaimeer Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 6B - 6M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Al Sailiya 2:2 Al Mesaimeer | Al Mesaimeer 0:2 Lusail City | Al Mesaimeer 0:0 Al Shahaniya | Al Sailiya 1:3 Al Mesaimeer | Al Shahaniya 1:1 Al Mesaimeer)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.51 / 3.96 / 1.25) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %13'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %65'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.04 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %13 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %65
  • 2.5 Üst Bitenler: %56 | KG Var Bitenler: %56 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.04 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
08.10.2022İsveç 2.Lig NorralandIFK Östersund - Bodens BK2:1 (1:1)5.46 / 4.09 / 1.25
30.09.2023İngiltere Ulusal LigMaidenhead United - Chesterfield1:1 (1:0)5.45 / 3.93 / 1.25
04.06.2023İsveç 1.Lig GüneyLjungskile - IK Oddevold1:1 (0:0)5.45 / 3.95 / 1.25
10.02.2024İngiltere Non League Premier KuzeyBasford United - Hyde United0:0 (0:0)5.45 / 4.11 / 1.25
19.07.2024Hazırlık KulüplerBamber Bridge - Salford City1:2 (0:1)5.45 / 4.15 / 1.25
04.08.2026Hazırlık KulüplerLeyton Orient - Waltham Abbey1:7 (1:2)5.45 / 4.21 / 1.25

Sıkça Sorulan Sorular

Al Shamal II - Al Mesaimeer maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Katar 2.Lig kapsamındaki Al Shamal II - Al Mesaimeer karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 17:15'da başlayacaktır.

Al Shamal II - Al Mesaimeer açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 5.51 (açılış: 5.33, %15 adil olasılık), beraberlik oranı 3.96 (açılış: 3.9, %20), MS 2 oranı ise 1.25 (açılış: 1.27, %65) seviyesindedir.

Al Shamal II - Al Mesaimeer maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.51 / 3.96 / 1.25) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %13'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %65'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.04 gol).

Al Shamal II - Al Mesaimeer maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.39, 2.5 Alt oranı 1.95, KG Var oranı 1.55 ve KG Yok oranı 1.7 olarak açılmıştır. Al Shamal II son 2 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %50'i 2.5 Üst ve %100'i KG Var bitmiştir. Al Mesaimeer ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler