Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Avusturya 1.Lig › Amstetten - Wacker Innsbruck

Amstetten - Wacker Innsbruck Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Avusturya 1.Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 20:30'da oynanacak Amstetten - Wacker Innsbruck karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %45, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %29 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Amstetten - Wacker Innsbruck Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Amstetten - Wacker Innsbruck Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Amstetten Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Amstetten 0:3 Salzburg | Amstetten 1:1 FC Liefering | Austria Wien II 3:0 Amstetten | Amstetten 1:2 Ried | FC Dornbirn 1913 0:4 Amstetten)
  • Wacker Innsbruck Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 4B - 5M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: St. Pölten 3:3 Wacker Innsbruck | Wacker Innsbruck 1:1 Vorwarts Steyr | FC Dornbirn 1913 0:4 Wacker Innsbruck | Austria Lustenau 1:0 Wacker Innsbruck | Wacker Innsbruck 1:0 Floridsdorfer AC)

Amstetten - Wacker Innsbruck İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Amstetten 2 galibiyet, Wacker Innsbruck 3 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.67 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
10.06.2020Avusturya 1.LigAmstetten - Wacker Innsbruck2:3 (2:0)2.4 / 3 / 2.1
02.10.2020Avusturya 1.LigAmstetten - Wacker Innsbruck2:2 (2:1)2.7 / 3.4 / 1.75
02.04.2021Avusturya 1.LigWacker Innsbruck - Amstetten3:1 (2:1)1.67 / 2.8 / 3.6
29.08.2021Avusturya 1.LigWacker Innsbruck - Amstetten1:0 (1:0)1.62 / 3.3 / 3.3
21.09.2021Avusturya ÖFB Kupası 2.TurAmstetten - Wacker Innsbruck1:0 (1:0)2.31 / 3.05 / 2.17
18.03.2022Avusturya 1.LigAmstetten - Wacker Innsbruck1:0 (1:0)2.43 / 2.95 / 2.14

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.8 / 3.15 / 2.78) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %50'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.31 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %50 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %32
  • 2.5 Üst Bitenler: %66 | KG Var Bitenler: %62 | İlk Yarı 0.5 Üst: %75
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.31 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
25.06.2023Norveç 3.Lig Grup 4Mjöndalen II - Sprint Jelöy2:4 (1:2)1.70 / 3.45 / 2.78
22.10.2023Norveç 3.Lig Grup 3Madla - Loddefjord1:2 (1:1)1.70 / 3.49 / 2.78
14.05.2023Avustralya NPL Başkent BölgesiGungahlin - Canberra FC2:2 (0:1)1.70 / 3.49 / 2.78
20.10.2026Almanya Bölgesel Lig BatıSchalke 04 II - Köln II1:3 (0:1)1.70 / 3.50 / 2.78
07.09.2024Avustralya NPL Başkent Bölgesi Küme Düşme TuruO Connor Knights - Cooma Tigers1:3 (1:0)1.70 / 3.59 / 2.78
08.07.2024Avustralya Victoria NPL 2Bulleen Lions - Brunswick City2:0 (0:0)1.70 / 3.62 / 2.78

Sıkça Sorulan Sorular

Amstetten - Wacker Innsbruck maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Avusturya 1.Lig kapsamındaki Amstetten - Wacker Innsbruck karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 20:30'da başlayacaktır.

Amstetten - Wacker Innsbruck açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.8 (açılış: 1.8, %45 adil olasılık), beraberlik oranı 3.15 (açılış: 3.15, %26), MS 2 oranı ise 2.78 (açılış: 2.78, %29) seviyesindedir.

Amstetten - Wacker Innsbruck maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.8 / 3.15 / 2.78) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %50'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.31 gol).

Amstetten - Wacker Innsbruck maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.39, 2.5 Alt oranı 1.94, KG Var oranı 1.34 ve KG Yok oranı 2.06 olarak açılmıştır. Amstetten son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Wacker Innsbruck ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler