Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Avusturya 1.Lig › Austria Wien II - First Vienna
Austria Wien II - First Vienna Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Avusturya 1.Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 20:30'da oynanacak Austria Wien II - First Vienna karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %26, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %48 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Austria Wien II - First Vienna Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Avusturya 1.Lig — 06.11.2026 20:30
- Takım Analiz Merkezleri: Austria Wien II Tahminleri & İstatistikleri · First Vienna Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 3.16 (%26) | X: 3.1 (%26) | MS2: 1.68 (%48)
- Açılış Oranları: MS1: 3.16 | X: 3.1 | MS2: 1.68
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.71 | 2.5 Üst: 1.54
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.47 | KG Yok: 1.81
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%55 uyum)
Austria Wien II - First Vienna Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Austria Wien II Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 5B - 1M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 2.20, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: SV Horn 2:2 Austria Wien II | Austria Wien II 3:0 Amstetten | Austria Lustenau 2:3 Austria Wien II | Austria Wien II 3:0 Blau-Weiss Linz | Lafnitz 0:0 Austria Wien II)
- First Vienna Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 3B - 4M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 2.07, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: First Vienna 4:0 Marchfeld Donauauen | First Vienna 3:2 Vorwarts Steyr | First Vienna 0:6 Blau-Weiss Linz | First Vienna 0:3 Rapid Wien | First Vienna 2:1 Rheindorf Altach)
Austria Wien II - First Vienna İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Austria Wien II 2 galibiyet, First Vienna 1 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %25'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.75 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 16.10.2022 | Avusturya 1.Lig | First Vienna - Austria Wien II | 0:1 (0:1) | 1.52 / 3.36 / 3.69 |
| 03.03.2023 | Avusturya 1.Lig | Austria Wien II - First Vienna | 0:2 (0:2) | 2.65 / 3.11 / 1.86 |
| 13.09.2025 | Avusturya 1.Lig | Austria Wien II - First Vienna | 1:1 (1:1) | 2.51 / 2.88 / 2.07 |
| 15.03.2026 | Avusturya 1.Lig | First Vienna - Austria Wien II | 0:2 (0:1) | 2.02 / 2.82 / 2.57 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.16 / 3.1 / 1.68) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %28'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %47'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.11 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %28 | Beraberlik (X): %25 | MS 2: %47
- 2.5 Üst Bitenler: %59 | KG Var Bitenler: %57 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.11 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | Kazakistan Premier Lig | Aktobe - Kairat | 2:2 (2:1) | 3.20 / 3.24 / 1.63 |
| 03.03.2026 | Çek Cumhuriyeti Kupa Çeyrek Final | Jablonec - Slavia Prag | 2:2 (0:1) | 3.07 / 3.15 / 1.68 |
| 04.03.2023 | Almanya Bölgesel Lig Güney Batı | Aalen - Homburg | 1:3 (1:2) | 3.07 / 3.17 / 1.68 |
| 01.09.2023 | Galler Premier Lig 1.Aşama | Caernarfon Town - Connahs Quay | 0:4 (0:1) | 3.07 / 3.18 / 1.68 |
| 15.07.2023 | Hazırlık Kulüpler | Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakow | 0:0 (0:0) | 3.07 / 3.18 / 1.68 |
| 01.11.2025 | Galler FAW Championship Güney | Treowen Stars - Llantwit Major | 1:1 (1:1) | 3.07 / 3.25 / 1.68 |
Sıkça Sorulan Sorular
Austria Wien II - First Vienna maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Avusturya 1.Lig kapsamındaki Austria Wien II - First Vienna karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 20:30'da başlayacaktır.
Austria Wien II - First Vienna açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 3.16 (açılış: 3.16, %26 adil olasılık), beraberlik oranı 3.1 (açılış: 3.1, %26), MS 2 oranı ise 1.68 (açılış: 1.68, %48) seviyesindedir.
Austria Wien II - First Vienna maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.16 / 3.1 / 1.68) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %28'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %47'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.11 gol).
Austria Wien II - First Vienna maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.54, 2.5 Alt oranı 1.71, KG Var oranı 1.47 ve KG Yok oranı 1.81 olarak açılmıştır. Austria Wien II son 15 arşiv maçında maç başı 2.20 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. First Vienna ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.07 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Olancho - Lobos UPNFM Maç Tahmini ve Oran Analizi (Honduras Ulusal Lig Apertura)
- Nacional Potosi - Oriente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Atletico Paranaense - Vasco da Gama Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Cucuta Deportivo - Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kolombiya Primera A Clausura)
- Metropolitanos - Carabobo Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup A)
- LDU Quito - Universidad Catolica Maç Tahmini ve Oran Analizi (Ekvador Kupa Yarı Final)
- Puntarenas FC - San Carlos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kosta Rika Premier Lig Apertura)
- The Strongest - Always Ready Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler