Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Arjantin Premier Lig 2. Aşama › Barracas Central - Racing Club

Barracas Central – Racing Club Maç Analizi ve Oran Tahmini

Arjantin Premier Lig 2. Aşama fikstüründe 08.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Barracas Central - Racing Club karşılaşması için bülten oran marjı (%18.7) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %35, beraberlik %30, deplasman galibiyeti ise %35 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Barracas Central - Racing Club Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Barracas Central - Racing Club Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Barracas Central Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 7B - 5M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %64, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Barracas Central 1:1 Guillermo Brown | Alvarado 2:0 Barracas Central | Barracas Central 2:3 Belgrano Cordoba | Estudiantes Caseros 2:0 Barracas Central | Barracas Central 2:0 San Martin San Juan)
  • Racing Club Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 5B - 1M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Racing Club 2:2 Atletico Paranaense | Racing Club 1:1 Atletico Tucuman | Argentinos Juniors 1:1 Racing Club | Racing Club 1:0 Independiente | Colon 1:1 Racing Club)

Barracas Central - Racing Club İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Barracas Central 1 galibiyet, Racing Club 2 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmiştir. Maçların %17'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.83 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
06.08.2022Arjantin Premier Lig 2. AşamaBarracas Central - Racing Club0:0 (0:0)4.01 / 3.29 / 1.49
23.06.2023Arjantin Premier Lig 1. AşamaRacing Club - Barracas Central1:1 (1:0)1.59 / 2.97 / 3.68
06.11.2024Arjantin Premier Lig 2. AşamaBarracas Central - Racing Club0:2 (0:1)4.57 / 2.98 / 1.49
24.01.2025Arjantin Premier Lig 1. AşamaBarracas Central - Racing Club1:3 (1:1)5.15 / 3.37 / 1.37
13.07.2025Arjantin Premier Lig 2. AşamaRacing Club - Barracas Central0:1 (0:0)1.28 / 3.57 / 6.32
25.04.2026Arjantin Premier Lig 1. AşamaRacing Club - Barracas Central1:1 (1:0)1.25 / 3.8 / 7.27

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.41 / 2.8 / 2.41) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %32'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %34'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %52'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.26 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %32 | Beraberlik (X): %34 | MS 2: %34
  • 2.5 Üst Bitenler: %42 | KG Var Bitenler: %52 | İlk Yarı 0.5 Üst: %63
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.26 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
07.11.2021İspanya Primera Lig RFEF Grup 2Algeciras - CD Castellon0:0 (0:0)2.31 / 2.47 / 2.41
29.12.2021İran Persian Gulf Pro LigSepahan - Persepolis0:1 (0:1)2.31 / 2.49 / 2.41
04.01.2024Fas Botola ProUTS Rabat - Olympic Safi1:0 (1:0)2.31 / 2.57 / 2.41
10.06.2023Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigYanbian Longding - Shenzhen Peng City1:0 (1:0)2.31 / 2.57 / 2.41
21.01.2023Brezilya Baiano 1-1.AşamaBarcelona BA - Itabuna0:1 (0:1)2.31 / 2.57 / 2.41
14.10.2026Ruanda Ulusal Futbol LigiSunrise - Gasogi United1:1 (1:0)2.36 / 2.56 / 2.46

Sıkça Sorulan Sorular

Barracas Central - Racing Club maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Arjantin Premier Lig 2. Aşama kapsamındaki Barracas Central - Racing Club karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Barracas Central - Racing Club açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.41 (açılış: 2.03, %35 adil olasılık), beraberlik oranı 2.8 (açılış: 2.8, %30), MS 2 oranı ise 2.41 (açılış: 2.95, %35) seviyesindedir.

Barracas Central - Racing Club maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.41 / 2.8 / 2.41) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %32'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %34'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %52'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.26 gol).

Barracas Central - Racing Club maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.97, 2.5 Alt oranı 1.47, KG Var oranı 1.74 ve KG Yok oranı 1.63 olarak açılmıştır. Barracas Central son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %20'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Racing Club ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler