Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 2.SNL › Beltinci - Dravinja
Beltinci – Dravinja Maç Analizi ve Oran Tahmini
Slovenya 2.SNL fikstüründe 08.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Beltinci - Dravinja karşılaşması için bülten oran marjı (%23.7) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %70, beraberlik %18, deplasman galibiyeti ise %12 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Beltinci - Dravinja Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Slovenya 2.SNL — 08.11.2026 03:00
- Takım Analiz Merkezleri: Beltinci Tahminleri & İstatistikleri · Dravinja Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.16 (%70) | X: 4.42 (%18) | MS2: 6.73 (%12)
- Açılış Oranları: MS1: 1.16 | X: 4.42 | MS2: 6.73
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: - | 2.5 Üst: -
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.5 | KG Yok: 1.77
- İstatistiksel Model Özeti: MS 1 (%70 uyum)
Beltinci - Dravinja Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Beltinci Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %79, Maç Başı Attığı Gol: 1.93, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: Jadran Dekani 0:0 Beltinci | Brezice 0:6 Beltinci | Beltinci 3:4 Triglav | Tromejnik 0:5 Beltinci | Rogaska 0:1 Beltinci)
- Dravinja Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %64, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Dravinja 3:1 Bistrica | Krsko 0:6 Dravinja | Jadran Dekani 0:1 Dravinja | Bistrica 3:0 Dravinja | Dravinja 0:0 Ilirija)
Beltinci - Dravinja İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Beltinci 3 galibiyet, Dravinja 1 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %33'i 2.5 Üst, %33'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 24.09.2023 | Slovenya 2.SNL | Beltinci - Dravinja | 3:0 (1:0) | 1.2 / 4.26 / 5.91 |
| 14.04.2024 | Slovenya 2.SNL | Dravinja - Beltinci | 0:2 (0:2) | 4.07 / 3.28 / 1.48 |
| 19.10.2024 | Slovenya 2.SNL | Beltinci - Dravinja | 0:0 (0:0) | 1.64 / 3.04 / 3.49 |
| 02.05.2025 | Slovenya 2.SNL | Dravinja - Beltinci | 2:1 (0:1) | 2.18 / 3.1 / 2.31 |
| 13.09.2025 | Slovenya 2.SNL | Dravinja - Beltinci | 0:2 (0:2) | 1.85 / 3.13 / 2.71 |
| 28.03.2026 | Slovenya 2.SNL | Beltinci - Dravinja | 1:1 (1:0) | 1.21 / 3.91 / 6.41 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.16 / 4.42 / 6.73) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %9'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %53'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.56 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %74 | Beraberlik (X): %17 | MS 2: %9
- 2.5 Üst Bitenler: %66 | KG Var Bitenler: %53 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.56 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 25.05.2024 | İsveç 1.Lig Kuzey | Stockholm Internazionale - Taby | 1:0 (1:0) | 1.13 / 5.11 / 6.73 |
| 08.11.2024 | İngiltere Premier Lig Kupası Grup G | Brighton & Hove Alb. U21 - Luton Town U21 | 1:2 (0:2) | 1.13 / 5.14 / 6.73 |
| 28.09.2024 | İsveç 2.Lig Vastra Götaland | Varbergs GIF - Öckerö | 1:1 (1:0) | 1.13 / 5.22 / 6.73 |
| 23.06.2022 | Finlandiya Kakkonen Grup B | Klubi-04 - EPS | 2:0 (1:0) | 1.14 / 4.45 / 6.75 |
| 26.06.2022 | Brezilya Serie D Grup 2 | Fluminense PI - Tuna Luso | 0:0 (0:0) | 1.14 / 4.50 / 6.75 |
| 23.06.2022 | Finlandiya Kakkonen Grup A | JIPPO - NJS | 4:0 (2:0) | 1.14 / 4.55 / 6.75 |
Sıkça Sorulan Sorular
Beltinci - Dravinja maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Slovenya 2.SNL kapsamındaki Beltinci - Dravinja karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.
Beltinci - Dravinja açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.16 (açılış: 1.16, %70 adil olasılık), beraberlik oranı 4.42 (açılış: 4.42, %18), MS 2 oranı ise 6.73 (açılış: 6.73, %12) seviyesindedir.
Beltinci - Dravinja maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.16 / 4.42 / 6.73) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %74'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %9'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %53'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.56 gol).
Beltinci - Dravinja maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.5 ve KG Yok oranı 1.77 olarak açılmıştır. Beltinci son 15 arşiv maçında maç başı 1.93 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Dravinja ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Operario PR - Sport Recife Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Vitoria - Fluminense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Pumas UNAM (K) - Atletico San Luis (K) Maç Tahmini ve Oran Analizi (Meksika Kadınlar Liga MX Apertura)
- Vila Nova - Criciuma Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Dinamo Zagreb II - Jadran LP Maç Tahmini ve Oran Analizi (Hırvatistan 2.HNL)
- Radnik Sesvete - Bijelo Brdo Maç Tahmini ve Oran Analizi (Hırvatistan 2.HNL)
- Radomlje - Celje Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
- Koper - Mura Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler