Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Avustralya A-Lig Kadınlar › Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K)

Brisbane Roar (K) – Melbourne Victory (K) Maç Analizi ve Oran Tahmini

Avustralya A-Lig Kadınlar fikstüründe 07.11.2026 saat 09:00'da oynanacak Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %21, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %56 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Brisbane Roar (K) Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 1B - 9M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Brisbane Roar (K) 0:1 Sydney (K) | Brisbane Roar (K) 1:2 Newcastle Jets (K) | Perth Glory (K) 0:0 Brisbane Roar (K) | W. Sydney Wanderers (K) 1:3 Brisbane Roar (K) | Brisbane Roar (K) 1:2 Melbourne Victory (K))
  • Melbourne Victory (K) Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 5B - 1M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 2.20, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: Melbourne Victory (K) 1:0 Newcastle Jets (K) | Melbourne Victory (K) 1:1 Perth Glory (K) | Canberra United (K) 2:3 Melbourne Victory (K) | Melbourne Victory (K) 1:1 Sydney (K) | Brisbane Roar (K) 1:2 Melbourne Victory (K))

Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (5 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 5 karşılaşmada Brisbane Roar (K) 3 galibiyet, Melbourne Victory (K) 2 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %40'i 2.5 Üst, %40'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.60 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.02.2024Avustralya W-LigBrisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K)1:2 (1:1)2.15 / 3.14 / 2.26
08.01.2025Avustralya W-LigBrisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K)2:0 (2:0)2.19 / 3.12 / 2.24
19.04.2025Avustralya W-LigMelbourne Victory (K) - Brisbane Roar (K)2:0 (1:0)1.38 / 3.84 / 4.34
01.11.2025Avustralya W-LigBrisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K)3:2 (1:2)2.77 / 3.18 / 1.82
11.01.2026Avustralya W-LigMelbourne Victory (K) - Brisbane Roar (K)0:1 (0:0)1.47 / 3.61 / 3.9

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.85 / 3.56 / 1.44) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %22'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %54'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %51'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.75 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %22 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %54
  • 2.5 Üst Bitenler: %51 | KG Var Bitenler: %51 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.75 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
26.05.2021Copa Sudamericana Grup FPalestino - Libertad1:2 (1:0)3.75 / 3.25 / 1.45
15.02.2020İngiltere Ulusal Lig N / S KuzeyBlyth Spartans - Altrincham0:3 (0:1)3.75 / 3.30 / 1.45
29.01.2020Birleşik Arap Emirlikleri Arap Körfez LigiKhorfakkan - Al Sharjah2:1 (0:1)3.75 / 3.30 / 1.45
23.02.2020Almanya Bölgesel Lig KuzeyEintracht Norderstedt - Wolfsburg II2:4 (1:0)3.75 / 3.40 / 1.45
08.02.2020İskoçya 2.LigElgin City - Cove Rangers3:0 (2:0)3.75 / 3.40 / 1.45
01.02.2020Suudi Arabistan Pro LigAl Adalah - Al Ahli Jeddah1:1 (1:1)3.75 / 3.40 / 1.45

Sıkça Sorulan Sorular

Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Avustralya A-Lig Kadınlar kapsamındaki Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 09:00'da başlayacaktır.

Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.85 (açılış: 3.85, %21 adil olasılık), beraberlik oranı 3.56 (açılış: 3.56, %23), MS 2 oranı ise 1.44 (açılış: 1.44, %56) seviyesindedir.

Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.85 / 3.56 / 1.44) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %22'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %54'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %51'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.75 gol).

Brisbane Roar (K) - Melbourne Victory (K) maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.44, 2.5 Alt oranı 1.86, KG Var oranı 1.47 ve KG Yok oranı 1.8 olarak açılmıştır. Brisbane Roar (K) son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Melbourne Victory (K) ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.20 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler