Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Avustralya Championship Grup A › Canberra FC - Sydney United

Canberra FC - Sydney United Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Avustralya Championship Grup A fikstüründe 06.11.2026 saat 11:30'da oynanacak Canberra FC - Sydney United karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %14, beraberlik %19, deplasman galibiyeti ise %67 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Canberra FC - Sydney United Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Canberra FC - Sydney United Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Canberra FC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 2B - 4M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.87, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Canberra FC 1:1 Gungahlin | Cooma Tigers 2:4 Canberra FC | Canberra FC 2:1 Canberra Olympic | West Canberra Wanderers 1:4 Canberra FC | Canberra FC 3:2 Belconnen United)
  • Sydney United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 10G - 2B - 3M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %86, Maç Başı Attığı Gol: 2.33, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Sydney United 0:2 Sydney Olympic | Sydney United 1:0 North Shore Mariners | Sydney United 2:0 Manly United | Mt Druitt Town 4:3 Sydney United | Sydney United 3:1 Wollongong Wolves)

Canberra FC - Sydney United İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Canberra FC 0 galibiyet, Sydney United 0 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
18.10.2026Avustralya Championship Grup ASydney United - Canberra FC1:1 (0:0)1.07 / 5.29 / 9.07

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.63 / 4.33 / 1.21) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %10'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %69'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.10 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %10 | Beraberlik (X): %21 | MS 2: %69
  • 2.5 Üst Bitenler: %59 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.10 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.10.2025UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Lig AşamasıValerenga (K) - Wolfsburg (K)1:2 (0:0)5.59 / 4.36 / 1.22
16.12.2023İngiltere Ulusal LigHartlepool United - Chesterfield0:1 (0:1)5.59 / 4.40 / 1.20
27.08.2023Malezya Süper LigKelantan United - Pahang1:5 (0:3)5.57 / 4.31 / 1.21
06.03.2026Malezya Süper LigKelantan United - Terengganu0:2 (0:0)5.57 / 4.36 / 1.21
19.01.2025Hong Kong Premier LigHong Kong Rangers - Lee Man1:2 (0:1)5.57 / 4.64 / 1.21
16.07.2024Hazırlık KulüplerEnergie Cottbus - Hertha Berlin2:2 (0:2)5.58 / 4.39 / 1.22

Sıkça Sorulan Sorular

Canberra FC - Sydney United maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Avustralya Championship Grup A kapsamındaki Canberra FC - Sydney United karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 11:30'da başlayacaktır.

Canberra FC - Sydney United açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 5.63 (açılış: 5.63, %14 adil olasılık), beraberlik oranı 4.33 (açılış: 4.33, %19), MS 2 oranı ise 1.21 (açılış: 1.21, %67) seviyesindedir.

Canberra FC - Sydney United maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.63 / 4.33 / 1.21) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %10'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %69'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.10 gol).

Canberra FC - Sydney United maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.25, 2.5 Alt oranı 2.31, KG Var oranı 1.43 ve KG Yok oranı 1.87 olarak açılmıştır. Canberra FC son 15 arşiv maçında maç başı 1.87 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Sydney United ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.33 gol ortalaması yakalamış, %73 2.5 Üst ve %73 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler