Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Avrupa Ligi Lig Aşaması › Celta Vigo - Union Saint-Gilloise

Celta Vigo - Union Saint-Gilloise Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Avrupa Ligi Lig Aşaması fikstüründe 05.11.2026 saat 23:00'da oynanacak Celta Vigo - Union Saint-Gilloise karşılaşması için bülten oran marjı (%18.9) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %42, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %32 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Celta Vigo - Union Saint-Gilloise Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Celta Vigo - Union Saint-Gilloise Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Celta Vigo Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 8B - 2M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %40, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: Celta Vigo 1:1 Osasuna | Merida AD 1:4 Celta Vigo | Athletic Bilbao 1:1 Celta Vigo | Celta Vigo 0:0 Eibar | Valencia 1:0 Celta Vigo)
  • Union Saint-Gilloise Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 7B - 2M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.93, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Union Saint-Gilloise 2:3 OH Leuven | Beerschot VA 1:1 Union Saint-Gilloise | Union Saint-Gilloise 2:2 Lommel United | Lokeren 0:2 Union Saint-Gilloise | Excelsior Virton 0:0 Union Saint-Gilloise)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2 / 3.19 / 2.66) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %29'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %43'i 2.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.44 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %42 | Beraberlik (X): %29 | MS 2: %29
  • 2.5 Üst Bitenler: %43 | KG Var Bitenler: %50 | İlk Yarı 0.5 Üst: %64
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.44 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
23.07.2023Portekiz Lig Kupası 1.TurMoreirense - Farense1:1 (0:1)1.90 / 2.88 / 2.66
23.01.2024İngiltere 2.LigMilton Keynes Dons - AFC Wimbledon3:1 (3:0)1.90 / 2.86 / 2.67
28.08.2023Portekiz 2.LigNacional - Leixoes3:1 (2:0)1.90 / 2.95 / 2.67
14.11.2020Türkiye 2.Lig Kırmızı GrupPendikspor - Van Spor FK3:5 (0:2)1.90 / 2.75 / 2.65
12.11.2020Türkiye 3.Lig 3.GrupHacettepe 1945 - 23 Elazığ Futbol Kulübü1:0 (0:0)1.90 / 2.75 / 2.65
06.11.2021Türkiye 2.Lig Kırmızı Grupİnegölspor - Serik Spor2:2 (1:0)1.90 / 2.80 / 2.65

Sıkça Sorulan Sorular

Celta Vigo - Union Saint-Gilloise maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Avrupa Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Celta Vigo - Union Saint-Gilloise karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 23:00'da başlayacaktır.

Celta Vigo - Union Saint-Gilloise açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2 (açılış: 1.83, %42 adil olasılık), beraberlik oranı 3.19 (açılış: 3.29, %26), MS 2 oranı ise 2.66 (açılış: 2.98, %32) seviyesindedir.

Celta Vigo - Union Saint-Gilloise maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2 / 3.19 / 2.66) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %29'i Beraberlik (X), %29'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %43'i 2.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.44 gol).

Celta Vigo - Union Saint-Gilloise maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.5, 2.5 Alt oranı 1.93, KG Var oranı 1.41 ve KG Yok oranı 2.09 olarak açılmıştır. Celta Vigo son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Union Saint-Gilloise ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.93 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler