Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › ABD MLS › CF Montreal - Vancouver Whitecaps
CF Montreal – Vancouver Whitecaps Maç Analizi ve Oran Tahmini
ABD MLS fikstüründe 08.11.2026 saat 00:00'da oynanacak CF Montreal - Vancouver Whitecaps karşılaşması için bülten oran marjı (%18.8) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %21, beraberlik %22, deplasman galibiyeti ise %57 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
CF Montreal - Vancouver Whitecaps Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: ABD MLS — 08.11.2026 00:00
- Takım Analiz Merkezleri: CF Montreal Tahminleri & İstatistikleri · Vancouver Whitecaps Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 3.99 (%21) | X: 3.89 (%22) | MS2: 1.47 (%57)
- Açılış Oranları: MS1: 3.99 | X: 3.89 | MS2: 1.47
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2.5 | 2.5 Üst: 1.28
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.33 | KG Yok: 2.32
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Üst (%66 uyum)
CF Montreal - Vancouver Whitecaps Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- CF Montreal Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 3B - 7M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Deportivo Saprissa 2:2 CF Montreal | CF Montreal 0:0 Deportivo Saprissa | CF Montreal 2:1 New England Revolution | FC Dallas 2:2 CF Montreal | CF Montreal 1:2 CD Olimpia)
- Vancouver Whitecaps Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 1B - 9M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 2.07 (Son 5: Vancouver Whitecaps 1:3 Sporting Kansas City | Los Angeles Galaxy 0:1 Vancouver Whitecaps | Vancouver Whitecaps 3:4 San Jose Earthquakes | Seattle Sounders 3:0 Vancouver Whitecaps | Chicago Fire 0:2 Vancouver Whitecaps)
CF Montreal - Vancouver Whitecaps İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (7 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 7 karşılaşmada CF Montreal 3 galibiyet, Vancouver Whitecaps 3 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %43'i 2.5 Üst, %57'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 26.08.2020 | ABD MLS | CF Montreal - Vancouver Whitecaps | 2:0 (2:0) | 1.55 / 3.2 / 4 |
| 14.09.2020 | ABD MLS | Vancouver Whitecaps - CF Montreal | 2:4 (1:2) | 2.7 / 2.95 / 1.95 |
| 17.09.2020 | ABD MLS | Vancouver Whitecaps - CF Montreal | 3:1 (2:0) | 2.95 / 3.1 / 1.8 |
| 08.05.2021 | ABD MLS | Vancouver Whitecaps - CF Montreal | 2:0 (0:0) | 2.5 / 3.1 / 1.95 |
| 16.04.2022 | ABD MLS | CF Montreal - Vancouver Whitecaps | 2:1 (1:0) | 1.48 / 3.3 / 4.5 |
| 07.07.2024 | ABD MLS | CF Montreal - Vancouver Whitecaps | 1:1 (0:1) | 2.14 / 3.16 / 2.27 |
| 09.03.2025 | ABD MLS | Vancouver Whitecaps - CF Montreal | 2:0 (1:0) | 1.19 / 4.37 / 6.44 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.99 / 3.89 / 1.47) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %22'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %58'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %51'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.81 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %22 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %58
- 2.5 Üst Bitenler: %51 | KG Var Bitenler: %54 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.81 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 05.03.2026 | Türkiye Kupa Grup B | Antalyaspor - Samsunspor | 0:2 (0:0) | 3.89 / 3.30 / 1.47 |
| 26.09.2023 | UEFA Kadınlar Uluslar Ligi C Ligi Grup 4 | Estonya (K) - İsrail (K) | 0:5 (0:2) | 3.89 / 3.33 / 1.47 |
| 11.02.2023 | Hong Kong Premier Lig | Wofoo Tai Po - Southern District RSA | 2:0 (1:0) | 3.89 / 3.34 / 1.47 |
| 03.09.2022 | İskoçya 1.Lig | Peterhead - Montrose | 0:2 (0:1) | 3.89 / 3.46 / 1.47 |
| 30.09.2024 | Portekiz U23 Ulusal Şampiyonası Grup B | Farense U23 - Estoril U23 | 2:3 (0:1) | 3.89 / 3.48 / 1.47 |
| 02.05.2024 | El Salvador Primera Lig Clausura | Santa Tecla - Isidro Metapan | 0:4 (0:1) | 3.89 / 3.48 / 1.47 |
Sıkça Sorulan Sorular
CF Montreal - Vancouver Whitecaps maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
ABD MLS kapsamındaki CF Montreal - Vancouver Whitecaps karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 00:00'da başlayacaktır.
CF Montreal - Vancouver Whitecaps açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 3.99 (açılış: 3.99, %21 adil olasılık), beraberlik oranı 3.89 (açılış: 3.89, %22), MS 2 oranı ise 1.47 (açılış: 1.47, %57) seviyesindedir.
CF Montreal - Vancouver Whitecaps maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.99 / 3.89 / 1.47) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %22'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %58'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %51'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.81 gol).
CF Montreal - Vancouver Whitecaps maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.28, 2.5 Alt oranı 2.5, KG Var oranı 1.33 ve KG Yok oranı 2.32 olarak açılmıştır. CF Montreal son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Vancouver Whitecaps ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Operario PR - Sport Recife Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Vitoria - Fluminense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Pumas UNAM (K) - Atletico San Luis (K) Maç Tahmini ve Oran Analizi (Meksika Kadınlar Liga MX Apertura)
- Vila Nova - Criciuma Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Dinamo Zagreb II - Jadran LP Maç Tahmini ve Oran Analizi (Hırvatistan 2.HNL)
- Radnik Sesvete - Bijelo Brdo Maç Tahmini ve Oran Analizi (Hırvatistan 2.HNL)
- Radomlje - Celje Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
- Koper - Mura Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler