Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › ABD MLS › Chicago Fire - Columbus Crew

Chicago Fire – Columbus Crew Maç Analizi ve Oran Tahmini

ABD MLS fikstüründe 08.11.2026 saat 00:00'da oynanacak Chicago Fire - Columbus Crew karşılaşması için bülten oran marjı (%18.9) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %47, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %29 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Chicago Fire - Columbus Crew Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: ABD MLS — 08.11.2026 00:00
  • Takım Analiz Merkezleri: Chicago Fire Tahminleri & İstatistikleri · Columbus Crew Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.8 (%47) | X: 3.46 (%24) | MS2: 2.9 (%29)
  • Açılış Oranları: MS1: 1.8 | X: 3.46 | MS2: 2.9
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2.38 | 2.5 Üst: 1.3
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.28 | KG Yok: 2.45
  • İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%66 uyum)

Chicago Fire - Columbus Crew Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Chicago Fire Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 4B - 7M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.60 (Son 5: Seattle Sounders 2:1 Chicago Fire | New England Revolution 1:1 Chicago Fire | Chicago Fire 2:1 Seattle Sounders | Chicago Fire 0:2 San Jose Earthquakes | Chicago Fire 0:2 Vancouver Whitecaps)
  • Columbus Crew Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 0.60 (Son 5: Columbus Crew 1:0 New York City FC | Seattle Sounders 1:1 Columbus Crew | FC Cincinnati 0:4 Columbus Crew | Columbus Crew 2:0 New York Red Bulls | Atlanta United 0:1 Columbus Crew)

Chicago Fire - Columbus Crew İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (14 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 14 karşılaşmada Chicago Fire 2 galibiyet, Columbus Crew 9 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmiştir. Maçların %57'i 2.5 Üst, %43'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.71 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
21.08.2020ABD MLSColumbus Crew - Chicago Fire3:0 (1:0)1.65 / 3.1 / 3.5
12.09.2020ABD MLSChicago Fire - Columbus Crew2:2 (2:0)2.4 / 2.75 / 2.3
20.06.2021ABD MLSColumbus Crew - Chicago Fire2:0 (2:0)1.52 / 3.25 / 3.45
16.08.2021ABD MLSChicago Fire - Columbus Crew1:0 (0:0)2.06 / 3 / 2.47
07.11.2021ABD MLSColumbus Crew - Chicago Fire2:0 (1:0)1.52 / 3.35 / 3.35
10.07.2022ABD MLSChicago Fire - Columbus Crew2:3 (2:0)2.02 / 2.8 / 2.66
04.09.2022ABD MLSColumbus Crew - Chicago Fire0:0 (0:0)1.57 / 3.33 / 3.5
11.06.2023ABD MLSChicago Fire - Columbus Crew1:2 (0:0)2.05 / 3.04 / 2.38
21.09.2023ABD MLSColumbus Crew - Chicago Fire3:0 (3:0)1.25 / 4.29 / 5.03
10.03.2024ABD MLSColumbus Crew - Chicago Fire2:1 (0:0)1.25 / 4.11 / 5.43

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.8 / 3.46 / 2.9) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %52'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %23'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.86 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %52 | Beraberlik (X): %25 | MS 2: %23
  • 2.5 Üst Bitenler: %56 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.86 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
01.03.2020Türkiye 3.Lig 3.GrupPazarspor - Kelkit Hürriyet SK2:3 (-)1.70 / 2.75 / 2.90
09.02.2020Türkiye 3.Lig 1.Grup68 Aksaray Belediyespor - Bucaspor 19280:3 (0:1)1.70 / 2.75 / 2.90
18.03.2020Türkiye 2.Lig Kırmızı GrupVan Spor FK - Ergene Velimeşe2:1 (1:0)1.70 / 2.80 / 2.90
30.05.2021ABD MLSReal Salt Lake - Minnesota United1:1 (1:0)1.70 / 3.00 / 2.90
29.05.2021İsveç 1.Lig GüneyLindome GIF - Österlen3:3 (2:1)1.70 / 3.00 / 2.90
08.04.2021Türkiye 3.Lig 2.GrupFethiyespor - Kütahyaspor0:0 (0:0)1.70 / 3.00 / 2.90

Sıkça Sorulan Sorular

Chicago Fire - Columbus Crew maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

ABD MLS kapsamındaki Chicago Fire - Columbus Crew karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 00:00'da başlayacaktır.

Chicago Fire - Columbus Crew açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.8 (açılış: 1.8, %47 adil olasılık), beraberlik oranı 3.46 (açılış: 3.46, %24), MS 2 oranı ise 2.9 (açılış: 2.9, %29) seviyesindedir.

Chicago Fire - Columbus Crew maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.8 / 3.46 / 2.9) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %52'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %23'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.86 gol).

Chicago Fire - Columbus Crew maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.3, 2.5 Alt oranı 2.38, KG Var oranı 1.28 ve KG Yok oranı 2.45 olarak açılmıştır. Chicago Fire son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Columbus Crew ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler