Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Zambiya Süper Lig Grup B › Chirundu United - Green Eagles

Chirundu United 0:2 Green Eagles Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Zambiya Süper Lig Grup B fikstüründe 05.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Chirundu United - Green Eagles karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %35, beraberlik %33, deplasman galibiyeti ise %32 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Chirundu United 0:2 Green Eagles)

[MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI] Chirundu United – Green Eagles karşılaşması 0:2 skoruyla tamamlandı. Maç öncesi marj arındırılmış (%23.1) olasılık modelimiz bu müsabaka için %35 güven oranıyla MS 1 yönünde sinyal üretmişti; 90 dakika sonunda toplam 2 gol kaydedildi ve gerçekleşen kapanış oranı 2.58 olarak tescillendi.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI — Maç Öncesi Tahmin: MS 1 (%35)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 2 (Deplasman Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 2.58
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 2 gol, oran: -)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: -)

Chirundu United - Green Eagles Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Chirundu United - Green Eagles Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Chirundu United Son Maç Formu (4 arşiv maçı): 2G - 1B - 1M (%50 Galibiyet), 2.5 Üst: %25, KG Var: %0, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 0.50 (Son 5: Mufulira Wanderers 0:1 Chirundu United | Chirundu United 3:0 Mutondo Stars | Nkwazi 0:0 Chirundu United | Green Buffaloes 2:0 Chirundu United)
  • Green Eagles Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 6B - 4M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %40, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Green Eagles 0:2 Cotonsport | Cotonsport 1:0 Green Eagles | Nkwazi 0:0 Green Eagles | Green Eagles 0:0 Zanaco | Red Arrows 1:0 Green Eagles)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.29 / 2.46 / 2.58) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %30'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %34'i Beraberlik (X), %36'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %48'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.24 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %30 | Beraberlik (X): %34 | MS 2: %36
  • 2.5 Üst Bitenler: %42 | KG Var Bitenler: %48 | İlk Yarı 0.5 Üst: %62
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.24 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.05.2022Brezilya Serie CFloresta - Manaus0:1 (0:0)2.19 / 2.47 / 2.58
14.01.2024Portekiz 2.LigUniao De Leiria - Santa Clara0:1 (0:0)2.19 / 2.55 / 2.58
13.05.2024Meksika Ascenso MX Clausura FinalLeones Negros Udeg - Atlante1:2 (1:1)2.19 / 2.62 / 2.58
14.09.2022Japonya J2 LigRoasso Kumamoto - Machida Zelvia0:0 (0:0)2.19 / 2.62 / 2.58
06.10.2024Rusya FNLShinnik - Yenisey Krasnoyarsk2:0 (1:0)2.19 / 2.63 / 2.58
16.10.2022İspanya 2. Lig RFEF Grup 3Valencia II - Hercules3:1 (2:1)2.19 / 2.63 / 2.58

Sıkça Sorulan Sorular

Chirundu United - Green Eagles maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Zambiya Süper Lig Grup B kapsamındaki Chirundu United - Green Eagles karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Chirundu United - Green Eagles açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.29 (açılış: 2.29, %35 adil olasılık), beraberlik oranı 2.46 (açılış: 2.46, %33), MS 2 oranı ise 2.58 (açılış: 2.58, %32) seviyesindedir.

Chirundu United - Green Eagles maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.29 / 2.46 / 2.58) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %30'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %34'i Beraberlik (X), %36'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %48'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.24 gol).

Chirundu United - Green Eagles maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Chirundu United son 4 arşiv maçında maç başı 1.00 gol atmış, maçlarının %25'i 2.5 Üst ve %0'i KG Var bitmiştir. Green Eagles ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol ortalaması yakalamış, %20 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler