Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Hindistan Süper Lig › Churchill Brothers - NorthEast United

Churchill Brothers - NorthEast United Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Hindistan Süper Lig fikstüründe 05.11.2026 saat 14:30'da oynanacak Churchill Brothers - NorthEast United karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %24, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %51 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Churchill Brothers - NorthEast United Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Churchill Brothers - NorthEast United Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Churchill Brothers Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 2B - 6M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: Punjab FC 2:2 Churchill Brothers | Churchill Brothers 0:1 Sudeva Delhi | TRAU 2:0 Churchill Brothers | Mohammedan 1:2 Churchill Brothers | Rajasthan United 2:0 Churchill Brothers)
  • NorthEast United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 7B - 3M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: NorthEast United 1:1 Bengaluru | NorthEast United 1:0 Mumbai City | Kerala Blasters 2:2 NorthEast United | FC Goa 1:1 NorthEast United | NorthEast United 2:0 East Bengal)

Churchill Brothers - NorthEast United İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Churchill Brothers 0 galibiyet, NorthEast United 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 9.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.04.2023Hindistan AIFF Süper Kupa Grup DNorthEast United - Churchill Brothers6:3 (2:0)1.55 / 3.65 / 3.17

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.4 / 3.26 / 1.58) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %24'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %49'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %52'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.78 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %24 | Beraberlik (X): %27 | MS 2: %49
  • 2.5 Üst Bitenler: %52 | KG Var Bitenler: %54 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.78 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
24.10.2026İngiltere 1.LigAFC Wimbledon - Wycombe Wanderers1:1 (1:0)3.36 / 3.19 / 1.60
24.10.2026Çek Cumhuriyeti Czech LigaFC Fastav Zlin - Sigma Olomouc1:1 (0:0)3.45 / 3.14 / 1.60
07.11.2021Kazakistan Kupa Yarı FinalFC Astana - Kairat0:3 (0:1)3.30 / 3.10 / 1.58
30.10.2021Hırvatistan 1.HNLHrvatski Dragovoljac - Sibenik1:1 (1:1)3.30 / 3.15 / 1.58
22.01.2022Brezilya TocantinenseBela Vista TO - Araguacema2:1 (2:0)3.30 / 3.20 / 1.58
06.11.2021İngiltere FA Cup 1.TurKings Lynn Town - Walsall0:1 (0:1)3.30 / 3.05 / 1.59

Sıkça Sorulan Sorular

Churchill Brothers - NorthEast United maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Hindistan Süper Lig kapsamındaki Churchill Brothers - NorthEast United karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 14:30'da başlayacaktır.

Churchill Brothers - NorthEast United açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.4 (açılış: 3.4, %24 adil olasılık), beraberlik oranı 3.26 (açılış: 3.26, %25), MS 2 oranı ise 1.58 (açılış: 1.58, %51) seviyesindedir.

Churchill Brothers - NorthEast United maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.4 / 3.26 / 1.58) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %24'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %49'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %52'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.78 gol).

Churchill Brothers - NorthEast United maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.46, 2.5 Alt oranı 1.83, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Churchill Brothers son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. NorthEast United ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler