Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Umman Profesyonel Lig › Dhofar SCSC - Saham

Dhofar SCSC - Saham Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Umman Profesyonel Lig fikstüründe 05.11.2026 saat 18:20'da oynanacak Dhofar SCSC - Saham karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %37, beraberlik %30, deplasman galibiyeti ise %33 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Dhofar SCSC - Saham Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Dhofar SCSC - Saham Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Dhofar SCSC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 12G - 3B - 0M (%80 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 0.20 (Son 5: Dhofar SCSC 1:0 Al Jazeera | Dhofar SCSC 2:0 Sohar | Al Rustaq 0:2 Dhofar SCSC | Dhofar SCSC 2:0 Muscat | Al Nasr 1:3 Dhofar SCSC)
  • Saham Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 1G - 5B - 9M (%7 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %64, Maç Başı Attığı Gol: 0.53, Yediği Gol: 1.80 (Son 5: Saham 1:5 Al Musannah | Saham 0:3 Al Seeb | Al Suwaiq 1:0 Saham | Saham 1:1 Smail | Saham 1:0 Oman FC)

Dhofar SCSC - Saham İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (5 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 5 karşılaşmada Dhofar SCSC 3 galibiyet, Saham 1 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %40'i 2.5 Üst, %60'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.40 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.02.2021Umman Profesyonel LigDhofar SCSC - Saham2:0 (0:0)1.05 / 5.25 / 10
26.12.2021Umman Profesyonel LigDhofar SCSC - Saham2:1 (1:1)1.32 / 3.4 / 5
06.11.2024Umman Profesyonel LigSaham - Dhofar SCSC1:1 (0:1)2.46 / 2.59 / 2.32
07.11.2025Umman Profesyonel LigSaham - Dhofar SCSC3:1 (1:1)2.22 / 2.69 / 2.56
04.04.2026Umman Profesyonel LigDhofar SCSC - Saham1:0 (1:0)1.96 / 2.62 / 2.89

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.18 / 2.72 / 2.46) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %43'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %30'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %47'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.48 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %43 | Beraberlik (X): %27 | MS 2: %30
  • 2.5 Üst Bitenler: %47 | KG Var Bitenler: %51 | İlk Yarı 0.5 Üst: %60
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.48 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
06.11.2021İngiltere FA Cup 1.TurFleetwood Town - Burton Albion1:2 (1:1)2.08 / 2.70 / 2.46
27.10.2021Guatemala Ulusal Lig AperturaCoban Imperial - CSD Comunicaciones1:2 (1:1)2.08 / 2.70 / 2.46
28.03.2026İngiltere Non League Premier KuzeyBamber Bridge - Cleethorpes Town0:2 (0:0)2.08 / 2.83 / 2.46
02.04.2026Guatemala Ulusal Lig ClausuraMarquense - Xelaju MC1:0 (1:0)2.08 / 2.84 / 2.46
03.04.2022Danimarka 2.LigThisted - Hillerod0:0 (0:0)2.08 / 2.75 / 2.45
02.04.2022Brezilya Maranhense 2.AşamaCordino - Pinheiro3:2 (0:0)2.08 / 2.75 / 2.45

Sıkça Sorulan Sorular

Dhofar SCSC - Saham maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Umman Profesyonel Lig kapsamındaki Dhofar SCSC - Saham karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 18:20'da başlayacaktır.

Dhofar SCSC - Saham açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.18 (açılış: 2.18, %37 adil olasılık), beraberlik oranı 2.72 (açılış: 2.72, %30), MS 2 oranı ise 2.46 (açılış: 2.46, %33) seviyesindedir.

Dhofar SCSC - Saham maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.18 / 2.72 / 2.46) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %43'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %30'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %47'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.48 gol).

Dhofar SCSC - Saham maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.93, 2.5 Alt oranı 1.4, KG Var oranı 1.67 ve KG Yok oranı 1.57 olarak açılmıştır. Dhofar SCSC son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol atmış, maçlarının %20'i 2.5 Üst ve %20'i KG Var bitmiştir. Saham ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.53 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler