Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › ABD MLS › FC Cincinnati - Nashville SC

FC Cincinnati – Nashville SC Maç Analizi ve Oran Tahmini

ABD MLS fikstüründe 08.11.2026 saat 00:00'da oynanacak FC Cincinnati - Nashville SC karşılaşması için bülten oran marjı (%18.8) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %37, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %39 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

FC Cincinnati - Nashville SC Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: ABD MLS — 08.11.2026 00:00
  • Takım Analiz Merkezleri: FC Cincinnati Tahminleri & İstatistikleri · Nashville SC Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.26 (%37) | X: 3.44 (%24) | MS2: 2.2 (%39)
  • Açılış Oranları: MS1: 2.26 | X: 3.44 | MS2: 2.2
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2.44 | 2.5 Üst: 1.28
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.26 | KG Yok: 2.56
  • İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%67 uyum)

FC Cincinnati - Nashville SC Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • FC Cincinnati Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 5B - 7M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.60, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: New York Red Bulls 3:2 FC Cincinnati | Atlanta United 2:1 FC Cincinnati | FC Cincinnati 0:4 Columbus Crew | Atlanta United 0:1 FC Cincinnati | FC Cincinnati 2:0 New York Red Bulls)
  • Nashville SC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 6B - 5M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %40, Maç Başı Attığı Gol: 0.73, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Nashville SC 1:2 Atlanta United | Portland Timbers 1:0 Nashville SC | FC Dallas 0:1 Nashville SC | FC Dallas 0:0 Nashville SC | Atlanta United 2:0 Nashville SC)

FC Cincinnati - Nashville SC İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (12 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 12 karşılaşmada FC Cincinnati 4 galibiyet, Nashville SC 4 galibiyet almış, 4 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %67'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.42 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
18.04.2021ABD MLSNashville SC - FC Cincinnati2:2 (1:2)1.55 / 2.85 / 4.25
25.07.2021ABD MLSNashville SC - FC Cincinnati3:0 (2:0)1.45 / 3.2 / 4.5
28.10.2021ABD MLSFC Cincinnati - Nashville SC3:6 (3:2)3.6 / 2.9 / 1.57
24.07.2022ABD MLSFC Cincinnati - Nashville SC1:1 (0:1)2.11 / 2.9 / 2.46
26.03.2023ABD MLSNashville SC - FC Cincinnati0:1 (0:0)1.7 / 2.92 / 3.29
16.07.2023ABD MLSFC Cincinnati - Nashville SC3:1 (1:1)1.47 / 3.3 / 3.94
05.08.2023CONCACAF Ligler Kupası Son 32 TuruFC Cincinnati - Nashville SC1:1 (0:0)1.58 / 2.97 / 3.74
30.05.2024ABD MLSFC Cincinnati - Nashville SC0:2 (0:2)1.54 / 3 / 4.1
22.09.2024ABD MLSNashville SC - FC Cincinnati2:2 (2:1)2.54 / 3.07 / 1.97
30.08.2026ABD MLSNashville SC - FC Cincinnati4:0 (1:0)1.55 / 3.78 / 3.76

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.26 / 3.44 / 2.2) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %44'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.09 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %44 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %34
  • 2.5 Üst Bitenler: %58 | KG Var Bitenler: %61 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.09 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
06.11.2026Çek Cumhuriyeti FNLJihlava - Karvina1:3 (0:2)2.21 / 3.08 / 2.19
30.10.2021İngiltere Ulusal Lig N / S GüneyDulwich Hamlet - Hampton & Richmond4:3 (2:2)2.16 / 2.95 / 2.20
25.05.2026Norveç 1.LigAsane - Raufoss3:0 (0:0)2.16 / 3.10 / 2.20
12.04.2026Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigShenzhen Peng City - Yunnan Yukun3:4 (2:3)2.16 / 3.11 / 2.20
12.08.2023İsveç 1.Lig KuzeyTaby - Stocksund1:4 (0:3)2.16 / 3.11 / 2.20
16.09.2023Kuzey İrlanda ChampionshipHarland & Wolff Welders - Bangor FC0:0 (0:0)2.16 / 3.12 / 2.20

Sıkça Sorulan Sorular

FC Cincinnati - Nashville SC maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

ABD MLS kapsamındaki FC Cincinnati - Nashville SC karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 00:00'da başlayacaktır.

FC Cincinnati - Nashville SC açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.26 (açılış: 2.26, %37 adil olasılık), beraberlik oranı 3.44 (açılış: 3.44, %24), MS 2 oranı ise 2.2 (açılış: 2.2, %39) seviyesindedir.

FC Cincinnati - Nashville SC maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.26 / 3.44 / 2.2) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %44'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.09 gol).

FC Cincinnati - Nashville SC maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.28, 2.5 Alt oranı 2.44, KG Var oranı 1.26 ve KG Yok oranı 2.56 olarak açılmıştır. FC Cincinnati son 15 arşiv maçında maç başı 0.60 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %27'i KG Var bitmiştir. Nashville SC ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.73 gol ortalaması yakalamış, %20 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler