Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Arjantin Premier Lig 2. Aşama › Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia

Gimnasia Mendoza – Independiente Rivadavia Maç Analizi ve Oran Tahmini

Arjantin Premier Lig 2. Aşama fikstüründe 08.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia karşılaşması için bülten oran marjı (%18.9) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %29, beraberlik %30, deplasman galibiyeti ise %41 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Gimnasia Mendoza Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 4B - 4M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Defensores De Belgrano 1:0 Gimnasia Mendoza | Gimnasia Mendoza 1:0 Almagro | Quilmes 2:2 Gimnasia Mendoza | Gimnasia Mendoza 3:1 Villa Dalmine | Atletico Rafaela 1:5 Gimnasia Mendoza)
  • Independiente Rivadavia Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 5B - 6M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: Ferro Carril Oeste 1:0 Independiente Rivadavia | Independiente Rivadavia 0:0 Estudiantes Rio Cuarto | Nueva Chicago 1:1 Independiente Rivadavia | Independiente Rivadavia 0:0 Guillermo Brown | Alvarado 0:3 Independiente Rivadavia)

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Gimnasia Mendoza 2 galibiyet, Independiente Rivadavia 2 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %25'i 2.5 Üst, %25'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.75 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
24.02.2022Arjantin Kupa 1.TurIndependiente Rivadavia - Gimnasia Mendoza2:0 (1:0)2.12 / 2.55 / 2.6
03.07.2022Arjantin Ulusal Primera LigGimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia2:0 (1:0)2.13 / 2.39 / 2.95
22.10.2022Arjantin Ulusal Primera Lig Yükselme Play Off 2.TurGimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia1:0 (1:0)1.82 / 2.6 / 3.46
26.04.2026Arjantin Premier Lig 1. AşamaIndependiente Rivadavia - Gimnasia Mendoza5:1 (1:1)1.64 / 2.76 / 4.3

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.9 / 2.79 / 2.06) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %28'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %42'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %37'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.18 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %28 | Beraberlik (X): %30 | MS 2: %42
  • 2.5 Üst Bitenler: %37 | KG Var Bitenler: %46 | İlk Yarı 0.5 Üst: %61
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.18 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
08.04.2026Copa Libertadores Grup DBarcelona SC - Cruzeiro0:1 (0:0)2.80 / 2.53 / 2.06
08.08.2021Bosna-Hersek Premier LigRudar Prijedor - FK Sarajevo0:2 (0:2)2.80 / 2.60 / 2.06
04.09.2022İspanya 2. Lig RFEF Grup 3Mallorca II - Hercules0:0 (0:0)2.80 / 2.61 / 2.06
03.07.2022Arjantin Premier Lig 2. AşamaBarracas Central - San Lorenzo2:1 (2:1)2.80 / 2.62 / 2.06
15.07.2022Meksika Ascenso MX AperturaPumas De Tabasco - Alebrijes de Oaxaca0:2 (0:0)2.80 / 2.64 / 2.06
15.02.2022İngiltere ChampionshipCardiff City - Coventry2:0 (0:0)2.80 / 2.65 / 2.06

Sıkça Sorulan Sorular

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Arjantin Premier Lig 2. Aşama kapsamındaki Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.9 (açılış: 2.61, %29 adil olasılık), beraberlik oranı 2.79 (açılış: 2.81, %30), MS 2 oranı ise 2.06 (açılış: 2.23, %41) seviyesindedir.

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.9 / 2.79 / 2.06) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %28'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %42'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %37'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.18 gol).

Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 2.04, 2.5 Alt oranı 1.43, KG Var oranı 1.75 ve KG Yok oranı 1.62 olarak açılmıştır. Gimnasia Mendoza son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Independiente Rivadavia ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %27 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler