Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig › Guangzhou E-Power - Nanjing City

Guangzhou E-Power – Nanjing City Maç Analizi ve Oran Tahmini

Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 09:30'da oynanacak Guangzhou E-Power - Nanjing City karşılaşması için bülten oran marjı (%23.0) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %55, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %19 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Guangzhou E-Power - Nanjing City Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Guangzhou E-Power - Nanjing City Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Guangzhou E-Power Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 5B - 3M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %57, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: Hebei Kungfu 1:1 Guangzhou E-Power | Xian Ronghai 0:4 Guangzhou E-Power | Guangzhou E-Power 0:1 Wuxi Wugou | Shanghai Port II 0:1 Guangzhou E-Power | Guangzhou E-Power 2:1 Ganzhou Ruishi)
  • Nanjing City Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 4B - 7M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %57, Maç Başı Attığı Gol: 0.73, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Meizhou Hakka 2:1 Nanjing City | Nanjing City 2:0 Dalian Huayi | Nanjing City 1:1 Nantong Zhiyun | Chengdu Rongcheng 2:0 Nanjing City | Jiangxi Beidamen 0:1 Nanjing City)

Guangzhou E-Power - Nanjing City İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (3 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 3 karşılaşmada Guangzhou E-Power 3 galibiyet, Nanjing City 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %67'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 4.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
31.05.2025Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigNanjing City - Guangzhou E-Power2:4 (1:0)3.3 / 3.06 / 1.71
11.10.2025Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigGuangzhou E-Power - Nanjing City4:1 (3:0)1.16 / 4.36 / 7.27
18.07.2026Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigNanjing City - Guangzhou E-Power0:1 (0:1)3.14 / 2.83 / 1.76

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.47 / 3.16 / 4.28) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %62'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %16'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %65'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.25 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %62 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %16
  • 2.5 Üst Bitenler: %65 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.25 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
27.11.2023Bolivya Premier LigBlooming - Libertad0:1 (0:0)1.37 / 3.68 / 4.28
29.09.2023İrlanda Premier LigDundalk - Drogheda United3:1 (1:1)1.37 / 3.68 / 4.28
08.02.2025Avustralya NPL Yeni Güney GallerRockdale Ilinden - St George City FA2:2 (0:1)1.37 / 3.80 / 4.28
20.07.2024Letonya 1.LigSuper Nova - Marupe7:0 (4:0)1.37 / 3.84 / 4.28
25.04.2026Kuzey İrlanda Premiership Şampiyonluk TuruLinfield FC - Cliftonville1:2 (1:2)1.37 / 3.61 / 4.29
17.03.2026İngiltere 1.LigBolton Wanderers - Doncaster Rovers0:0 (0:0)1.37 / 3.65 / 4.29

Sıkça Sorulan Sorular

Guangzhou E-Power - Nanjing City maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig kapsamındaki Guangzhou E-Power - Nanjing City karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 09:30'da başlayacaktır.

Guangzhou E-Power - Nanjing City açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.47 (açılış: 1.35, %55 adil olasılık), beraberlik oranı 3.16 (açılış: 3.57, %26), MS 2 oranı ise 4.28 (açılış: 4.64, %19) seviyesindedir.

Guangzhou E-Power - Nanjing City maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.47 / 3.16 / 4.28) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %62'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %16'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %65'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.25 gol).

Guangzhou E-Power - Nanjing City maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.43, 2.5 Alt oranı 1.87, KG Var oranı 1.43 ve KG Yok oranı 1.87 olarak açılmıştır. Guangzhou E-Power son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Nanjing City ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.73 gol ortalaması yakalamış, %27 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler