Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 2.SNL › Ilirija - Triglav
Ilirija – Triglav Maç Analizi ve Oran Tahmini
Slovenya 2.SNL fikstüründe 08.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Ilirija - Triglav karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %30, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %44 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Ilirija - Triglav Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Slovenya 2.SNL — 08.11.2026 03:00
- Takım Analiz Merkezleri: Ilirija Tahminleri & İstatistikleri · Triglav Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.72 (%30) | X: 3.1 (%26) | MS2: 1.84 (%44)
- Açılış Oranları: MS1: 3.18 | X: 3.2 | MS2: 1.65
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.91 | 2.5 Üst: 1.41
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.36 | KG Yok: 2
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%58 uyum)
Ilirija - Triglav Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Ilirija Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 2B - 6M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Ilirija 0:6 Domzale | Ilirija 2:0 Krsko | Jesenice 3:1 Ilirija | Ilirija 3:0 Bilje | Ilirija 1:0 Dob)
- Triglav Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 3B - 9M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 2.33 (Son 5: Triglav 3:0 Rudar Velenje | Olimpija Ljubljana 0:2 Triglav | Triglav 1:1 Mura | Tabor Sezana 3:1 Triglav | Triglav 0:5 Celje)
Ilirija - Triglav İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (9 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 9 karşılaşmada Ilirija 2 galibiyet, Triglav 3 galibiyet almış, 4 maç berabere bitmiştir. Maçların %33'i 2.5 Üst, %44'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.44 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 06.11.2021 | Slovenya 2.SNL | Ilirija - Triglav | 0:2 (0:0) | 4.1 / 3.3 / 1.4 |
| 21.05.2022 | Slovenya 2.SNL | Triglav - Ilirija | 1:1 (0:0) | 1.45 / 3.5 / 4 |
| 28.08.2022 | Slovenya 2.SNL | Ilirija - Triglav | 5:0 (2:0) | 2.24 / 2.82 / 2.36 |
| 10.03.2023 | Slovenya 2.SNL | Triglav - Ilirija | 0:2 (0:1) | 2.58 / 2.9 / 1.98 |
| 15.09.2023 | Slovenya 2.SNL | Triglav - Ilirija | 0:0 (0:0) | 1.44 / 3.5 / 3.9 |
| 29.03.2024 | Slovenya 2.SNL | Ilirija - Triglav | 1:2 (0:1) | 2.08 / 3.04 / 2.4 |
| 09.08.2024 | Slovenya 2.SNL | Ilirija - Triglav | 2:2 (1:0) | 2.27 / 3.15 / 2.14 |
| 03.09.2025 | Slovenya 2.SNL | Ilirija - Triglav | 0:2 (0:1) | 3.18 / 3.38 / 1.62 |
| 14.03.2026 | Slovenya 2.SNL | Triglav - Ilirija | 1:1 (0:1) | 1.08 / 4.95 / 9.41 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.72 / 3.1 / 1.84) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %32'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %47'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %63'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.32 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %32 | Beraberlik (X): %21 | MS 2: %47
- 2.5 Üst Bitenler: %63 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.32 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig | Liaoning Tieren - Beijing Guoan | 2:1 (2:0) | 2.62 / 3.17 / 1.84 |
| 08.09.2023 | İsveç 2.Lig Södra Svealand | Farsta - Assyriska | 2:4 (1:1) | 2.62 / 3.19 / 1.84 |
| 17.06.2022 | Avustralya NPL Yeni Güney Galler | Mt Druitt Town - Rockdale Ilinden | 1:1 (0:1) | 2.62 / 3.30 / 1.84 |
| 31.08.2024 | Norveç 3.Lig Grup 3 | Baerum - Nordstrand | 3:3 (2:0) | 2.62 / 3.32 / 1.84 |
| 08.09.2024 | Norveç 2.Lig Grup 1 | Flekkeroy - Brattvag IL | 2:0 (1:0) | 2.62 / 3.33 / 1.84 |
| 17.08.2024 | Suudi Arabistan Süper Kupa Final | Al Nassr - Al Hilal Riyadh | 1:4 (1:0) | 2.62 / 3.33 / 1.84 |
Sıkça Sorulan Sorular
Ilirija - Triglav maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Slovenya 2.SNL kapsamındaki Ilirija - Triglav karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.
Ilirija - Triglav açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.72 (açılış: 3.18, %30 adil olasılık), beraberlik oranı 3.1 (açılış: 3.2, %26), MS 2 oranı ise 1.84 (açılış: 1.65, %44) seviyesindedir.
Ilirija - Triglav maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.72 / 3.1 / 1.84) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %32'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %47'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %63'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.32 gol).
Ilirija - Triglav maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.41, 2.5 Alt oranı 1.91, KG Var oranı 1.36 ve KG Yok oranı 2 olarak açılmıştır. Ilirija son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Triglav ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Operario PR - Sport Recife Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Vitoria - Fluminense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Pumas UNAM (K) - Atletico San Luis (K) Maç Tahmini ve Oran Analizi (Meksika Kadınlar Liga MX Apertura)
- Vila Nova - Criciuma Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Dinamo Zagreb II - Jadran LP Maç Tahmini ve Oran Analizi (Hırvatistan 2.HNL)
- Radnik Sesvete - Bijelo Brdo Maç Tahmini ve Oran Analizi (Hırvatistan 2.HNL)
- Radomlje - Celje Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
- Koper - Mura Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler