Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Tayland 1.Lig › Lamphun Warrior - Sukhothai

Lamphun Warrior - Sukhothai Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Tayland 1.Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 15:00'da oynanacak Lamphun Warrior - Sukhothai karşılaşması için bülten oran marjı (%22.9) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %58, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %19 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Lamphun Warrior - Sukhothai Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Lamphun Warrior - Sukhothai Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Lamphun Warrior Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 5B - 2M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.87, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Rayong FC 0:4 Lamphun Warrior | Ranong United 3:2 Lamphun Warrior | Lamphun Warrior 1:2 Trat | Lamphun Warrior 3:0 Chainat Hornbill | Chiangmai 1:4 Lamphun Warrior)
  • Sukhothai Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 6B - 3M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %80, KG Var: %87, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.93, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Prachuap 1:0 Sukhothai | Sukhothai 0:3 Ayutthaya United | Chainat Hornbill 2:2 Sukhothai | Sukhothai 4:1 Chiangmai | Ranong United 1:1 Sukhothai)

Lamphun Warrior - Sukhothai İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Lamphun Warrior 4 galibiyet, Sukhothai 1 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.83 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
22.01.2022Tayland 2.LigLamphun Warrior - Sukhothai1:1 (0:0)2.34 / 2.9 / 2.1
27.11.2022Tayland 1.LigLamphun Warrior - Sukhothai3:1 (1:0)1.97 / 2.74 / 2.74
21.09.2024Tayland 1.LigSukhothai - Lamphun Warrior4:0 (2:0)2.68 / 3.08 / 1.89
09.02.2025Tayland 1.LigLamphun Warrior - Sukhothai1:0 (1:0)1.86 / 3.02 / 2.81
13.09.2025Tayland 1.LigSukhothai - Lamphun Warrior1:2 (0:0)2.47 / 2.98 / 2.04
25.01.2026Tayland 1.LigLamphun Warrior - Sukhothai3:0 (0:0)1.61 / 3.2 / 3.56

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.41 / 3.6 / 4.14) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %66'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %12'i Beraberlik (X), %22'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.78 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %66 | Beraberlik (X): %12 | MS 2: %22
  • 2.5 Üst Bitenler: %74 | KG Var Bitenler: %59 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.78 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
01.06.2026İzlanda 1.LigThrottur Reykjavik - Grindavik2:0 (1:0)1.34 / 3.92 / 4.14
11.06.2023Avustralya NPL Güney AvustralyaAdelaide United II - Sturt Lions1:4 (1:2)1.34 / 3.97 / 4.14
27.09.2025Finlandiya YkkösliigaKlubi-04 - SalPa Salo1:0 (0:0)1.34 / 4.14 / 4.14
26.07.2023Finlandiya Kakkonen Grup BFC Jazz - Honka Akatemia1:2 (1:1)1.34 / 3.98 / 4.13
26.08.2025İngiltere Professional Development LigCardiff City U21 - Wigan Athletic U211:2 (0:1)1.34 / 4.15 / 4.13
22.09.2024ABD MLSLos Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps4:2 (1:0)1.34 / 4.20 / 4.13

Sıkça Sorulan Sorular

Lamphun Warrior - Sukhothai maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Tayland 1.Lig kapsamındaki Lamphun Warrior - Sukhothai karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 15:00'da başlayacaktır.

Lamphun Warrior - Sukhothai açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.41 (açılış: 1.56, %58 adil olasılık), beraberlik oranı 3.6 (açılış: 3.24, %23), MS 2 oranı ise 4.14 (açılış: 3.51, %19) seviyesindedir.

Lamphun Warrior - Sukhothai maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.41 / 3.6 / 4.14) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %66'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %12'i Beraberlik (X), %22'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.78 gol).

Lamphun Warrior - Sukhothai maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.39, 2.5 Alt oranı 1.96, KG Var oranı 1.44 ve KG Yok oranı 1.87 olarak açılmıştır. Lamphun Warrior son 15 arşiv maçında maç başı 1.87 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Sukhothai ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.93 gol ortalaması yakalamış, %80 2.5 Üst ve %87 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler