Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup F › Lion City Sailors FC - Adelaide United

Lion City Sailors FC - Adelaide United Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup F fikstüründe 05.11.2026 saat 14:30'da oynanacak Lion City Sailors FC - Adelaide United karşılaşması için bülten oran marjı (%23.0) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %65, beraberlik %19, deplasman galibiyeti ise %16 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Lion City Sailors FC - Adelaide United Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Lion City Sailors FC - Adelaide United Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Lion City Sailors FC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 3B - 3M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %80, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 3.20, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Tampines Rovers 4:0 Lion City Sailors FC | Lion City Sailors FC 4:0 Geylang International | Albirex Niigata S 3:2 Lion City Sailors FC | Lion City Sailors FC 5:0 Young Lions | Adelaide United 0:2 Lion City Sailors FC)
  • Adelaide United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 2B - 7M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 2.07 (Son 5: Sydney 2:1 Adelaide United | Perth Glory 3:0 Adelaide United | Adelaide United 1:0 Melbourne Victory | Western United 3:4 Adelaide United | Adelaide United 3:1 Melbourne City)

Lion City Sailors FC - Adelaide United İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Lion City Sailors FC 1 galibiyet, Adelaide United 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
29.10.2026AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup FAdelaide United - Lion City Sailors FC0:2 (0:0)1.69 / 3.18 / 3.05

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.26 / 4.23 / 5.01) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %66'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %17'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %69'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.74 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %66 | Beraberlik (X): %17 | MS 2: %17
  • 2.5 Üst Bitenler: %69 | KG Var Bitenler: %59 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.74 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
23.12.2020Türkiye 2.Lig Beyaz GrupÇorum FK - Hacettepe Spor2:0 (2:0)1.25 / 3.60 / 5.00
09.02.2020Yeni Zelanda PremiershipTeam Wellington - Tasman United3:1 (3:1)1.25 / 3.75 / 5.00
02.10.2026Almanya Bölgesel Lig BatıMönchengladbach II - Bochum II2:3 (2:3)1.24 / 4.52 / 5.01
23.06.2024Norveç 2.Lig Grup 1Viking Stavanger II - Kvik Halden3:3 (3:1)1.24 / 4.56 / 5.01
04.07.2024ABD USL Lig 2 Batı KonferansıTucson - Arizona Arsenal0:0 (0:0)1.24 / 4.60 / 5.01
30.10.2021Almanya Bölgesel Lig BatıRödinghausen - Sportfreunde Lotte3:0 (1:0)1.24 / 3.90 / 5.00

Sıkça Sorulan Sorular

Lion City Sailors FC - Adelaide United maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup F kapsamındaki Lion City Sailors FC - Adelaide United karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 14:30'da başlayacaktır.

Lion City Sailors FC - Adelaide United açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.26 (açılış: 1.26, %65 adil olasılık), beraberlik oranı 4.23 (açılış: 4.23, %19), MS 2 oranı ise 5.01 (açılış: 5.01, %16) seviyesindedir.

Lion City Sailors FC - Adelaide United maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.26 / 4.23 / 5.01) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %66'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %17'i Beraberlik (X), %17'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %69'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.74 gol).

Lion City Sailors FC - Adelaide United maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.24, 2.5 Alt oranı 2.35, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Lion City Sailors FC son 15 arşiv maçında maç başı 3.20 gol atmış, maçlarının %80'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Adelaide United ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler