Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Honduras Ulusal Lig Apertura › Lobos UPNFM - Motagua

Lobos UPNFM – Motagua Maç Analizi ve Oran Tahmini

Honduras Ulusal Lig Apertura fikstüründe 08.11.2026 saat 02:15'da oynanacak Lobos UPNFM - Motagua karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %26, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %48 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Lobos UPNFM - Motagua Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Lobos UPNFM - Motagua Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Lobos UPNFM Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 6B - 5M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %79, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.53 (Son 5: CD Real Sociedad 2:3 Lobos UPNFM | CD Olimpia 3:1 Lobos UPNFM | Lobos UPNFM 2:2 Real de Minas | Honduras Progreso 2:3 Lobos UPNFM | Lobos UPNFM 1:1 CD Real Sociedad)
  • Motagua Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 5B - 3M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %64, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Motagua 1:1 Atlanta United | Atlanta United 3:0 Motagua | Marathon 1:2 Motagua | Motagua 2:1 CD Real Sociedad | Motagua 0:0 CD Olimpia)

Lobos UPNFM - Motagua İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (15 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 15 karşılaşmada Lobos UPNFM 2 galibiyet, Motagua 9 galibiyet almış, 4 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %67'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.27 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
07.12.2020Honduras Ulusal Lig AperturaMotagua - Lobos UPNFM0:1 (-)1.4 / 3.6 / 4.25
17.02.2021Honduras Ulusal Lig ClausuraLobos UPNFM - Motagua1:2 (1:0)4.4 / 3.3 / 1.4
08.03.2021Honduras Ulusal Lig ClausuraMotagua - Lobos UPNFM3:1 (1:0)1.25 / 3.6 / 6
31.08.2021Honduras Ulusal Lig AperturaMotagua - Lobos UPNFM0:0 (0:0)1.14 / 4.4 / 8.2
19.11.2021Honduras Ulusal Lig Apertura Ön Eleme Play-offLobos UPNFM - Motagua1:2 (0:0)2.7 / 2.9 / 1.97
21.02.2022Honduras Ulusal Lig ClausuraLobos UPNFM - Motagua0:0 (0:0)2.65 / 2.8 / 1.93
21.08.2022Honduras Ulusal Lig AperturaLobos UPNFM - Motagua2:3 (0:1)6.63 / 3.97 / 1.22
21.10.2022Honduras Ulusal Lig AperturaMotagua - Lobos UPNFM2:2 (1:1)1.08 / 5.14 / 9.73
22.01.2023Honduras Ulusal Lig ClausuraLobos UPNFM - Motagua2:1 (0:1)3.34 / 3.24 / 1.59
02.03.2023Honduras Ulusal Lig ClausuraMotagua - Lobos UPNFM4:3 (2:1)1.44 / 3.43 / 3.99

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.12 / 3.16 / 1.67) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %26'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %54'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.93 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %26 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %54
  • 2.5 Üst Bitenler: %62 | KG Var Bitenler: %57 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.93 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.12.2024Avustralya W-LigPerth Glory (K) - Adelaide United (K)3:1 (1:0)3.03 / 3.25 / 1.67
30.08.2025Almanya Bölgesel Lig BatıWiedenbrück - Sportfreunde Lotte1:2 (0:1)3.03 / 3.31 / 1.67
23.12.2023Kuzey İrlanda PremiershipDungannon Swifts - Glentoran FC1:2 (1:0)3.02 / 3.25 / 1.67
18.11.2023Hollanda Tweede DivisieKozakken Boys - Quick Boys1:2 (0:2)3.02 / 3.25 / 1.67
30.07.2023Malezya Süper LigPulau Pinang - Sabah1:2 (0:2)3.02 / 3.25 / 1.67
22.09.2025Suudi Arabistan Kral Kupası Son 32 TuruAl Tai - Al Khaleej0:5 (0:1)3.02 / 3.26 / 1.67

Sıkça Sorulan Sorular

Lobos UPNFM - Motagua maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Honduras Ulusal Lig Apertura kapsamındaki Lobos UPNFM - Motagua karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 02:15'da başlayacaktır.

Lobos UPNFM - Motagua açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.12 (açılış: 3.12, %26 adil olasılık), beraberlik oranı 3.16 (açılış: 3.16, %26), MS 2 oranı ise 1.67 (açılış: 1.67, %48) seviyesindedir.

Lobos UPNFM - Motagua maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.12 / 3.16 / 1.67) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %26'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %54'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.93 gol).

Lobos UPNFM - Motagua maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.53, 2.5 Alt oranı 1.74, KG Var oranı 1.46 ve KG Yok oranı 1.82 olarak açılmıştır. Lobos UPNFM son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Motagua ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler