Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Hırvatistan 1.HNL › Lokomotiva Zagreb - Rudes

Lokomotiva Zagreb - Rudes Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Hırvatistan 1.HNL fikstüründe 06.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Lokomotiva Zagreb - Rudes karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %48, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %26 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Lokomotiva Zagreb - Rudes Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Lokomotiva Zagreb - Rudes Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Lokomotiva Zagreb Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 11G - 2B - 2M (%73 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.93, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Lokomotiva Zagreb 2:1 Rijeka | Hajduk Split 1:0 Lokomotiva Zagreb | Lokomotiva Zagreb 2:0 Istra 1961 | NK Varazdin 0:2 Lokomotiva Zagreb | Inter Zapresic 0:2 Lokomotiva Zagreb)
  • Rudes Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 2B - 8M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Novigrad 1:3 Rudes | Rudes 2:2 Slaven Belupo | Rudes 1:0 Dinamo Zagreb | Bjelovar 1:5 Rudes | Bednja 0:3 Rudes)

Lokomotiva Zagreb - Rudes İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (5 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 5 karşılaşmada Lokomotiva Zagreb 2 galibiyet, Rudes 1 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %60'i 2.5 Üst, %40'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.09.2023Hırvatistan 1.HNLLokomotiva Zagreb - Rudes1:0 (1:0)1.58 / 3.12 / 3.51
03.12.2023Hırvatistan 1.HNLRudes - Lokomotiva Zagreb0:0 (0:0)4.25 / 3.14 / 1.46
09.03.2024Hırvatistan 1.HNLLokomotiva Zagreb - Rudes3:0 (0:0)1.25 / 3.76 / 6.17
18.05.2024Hırvatistan 1.HNLRudes - Lokomotiva Zagreb3:3 (0:3)13.05 / 6.19 / 1.12
21.08.2026Hırvatistan 1.HNLRudes - Lokomotiva Zagreb4:1 (1:1)4.14 / 3.38 / 1.49

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.68 / 3.12 / 3.12) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %69'i 2.5 Üst ve %63'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.42 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %56 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %24
  • 2.5 Üst Bitenler: %69 | KG Var Bitenler: %63 | İlk Yarı 0.5 Üst: %76
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.42 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
04.03.2026İsviçre 1.Lig PromotionBrühl - Young Boys II2:2 (1:1)1.59 / 3.45 / 3.12
27.05.2023İsveç 2.Lig Södra GötalandRappe - Balkan1:0 (1:0)1.59 / 3.48 / 3.12
25.03.2023Galler FAW Championship GüneyCambrian & Clydach - Cwmbran Celtic0:2 (0:0)1.59 / 3.49 / 3.12
08.07.2026Hazırlık KulüplerZawisza Bydgoszcz - Polonia Sroda1:0 (1:0)1.59 / 3.43 / 3.13
24.07.2023İzlanda 2.LigThrottur Vogar - Haukar2:1 (0:1)1.59 / 3.43 / 3.13
12.04.2026Norveç 2.Lig Grup 1Jerv - Mjondalen1:0 (1:0)1.59 / 3.44 / 3.13

Sıkça Sorulan Sorular

Lokomotiva Zagreb - Rudes maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Hırvatistan 1.HNL kapsamındaki Lokomotiva Zagreb - Rudes karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.

Lokomotiva Zagreb - Rudes açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.68 (açılış: 1.66, %48 adil olasılık), beraberlik oranı 3.12 (açılış: 3.15, %26), MS 2 oranı ise 3.12 (açılış: 3.22, %26) seviyesindedir.

Lokomotiva Zagreb - Rudes maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.68 / 3.12 / 3.12) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %56'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %69'i 2.5 Üst ve %63'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.42 gol).

Lokomotiva Zagreb - Rudes maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.5, 2.5 Alt oranı 1.76, KG Var oranı 1.44 ve KG Yok oranı 1.86 olarak açılmıştır. Lokomotiva Zagreb son 15 arşiv maçında maç başı 1.93 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Rudes ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler