Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Konferans Ligi Lig Aşaması › Lugano - Kauno Zalgiris

Lugano - Kauno Zalgiris Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Konferans Ligi Lig Aşaması fikstüründe 05.11.2026 saat 23:00'da oynanacak Lugano - Kauno Zalgiris karşılaşması için bülten oran marjı (%17.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %81, beraberlik %12, deplasman galibiyeti ise %7 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Lugano - Kauno Zalgiris Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Lugano - Kauno Zalgiris Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Lugano Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 7B - 4M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: St. Gallen 3:1 Lugano | Lugano 1:1 Neuchatel Xamax | Thun 3:2 Lugano | Lugano 2:1 Young Boys | Lugano 0:0 Sion)
  • Kauno Zalgiris Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 1B - 5M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: FK Riteriai 0:3 Kauno Zalgiris | Suduva 1:0 Kauno Zalgiris | Kauno Zalgiris 0:1 Zalgiris Vilnius | Kauno Zalgiris 2:0 FK Panevezys | Banga Gargzdai 1:1 Kauno Zalgiris)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.06 / 6.94 / 11.9) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %86'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %7'i Beraberlik (X), %7'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %42'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.65 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %86 | Beraberlik (X): %7 | MS 2: %7
  • 2.5 Üst Bitenler: %74 | KG Var Bitenler: %42 | İlk Yarı 0.5 Üst: %82
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.65 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
07.01.2023İtalya Serie C Grup CCatanzaro - Taranto1:0 (1:0)1.05 / 5.10 / 11.90
12.12.2024Bolivya Premier Lig ClausuraAurora - Royal Pari0:3 (0:0)1.05 / 5.14 / 11.90
17.03.2023Sırbistan Süper LigFK Partizan - Radnik Surdulica1:2 (0:2)1.05 / 5.25 / 11.90
28.09.2023Yunanistan Süper LigAEK Atina - Atromitos2:1 (1:0)1.05 / 5.45 / 11.90
03.11.2024Peru Premier Lig ClausuraMelgar - Deportivo Garcilaso1:1 (1:1)1.05 / 5.60 / 11.90
08.09.2022Çin Halk Cumhuriyeti 1.LigKunshan FC - Ningbo2:0 (1:0)1.05 / 5.62 / 11.90

Sıkça Sorulan Sorular

Lugano - Kauno Zalgiris maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Konferans Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Lugano - Kauno Zalgiris karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 23:00'da başlayacaktır.

Lugano - Kauno Zalgiris açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.06 (açılış: 1.06, %81 adil olasılık), beraberlik oranı 6.94 (açılış: 6.65, %12), MS 2 oranı ise 11.9 (açılış: 11, %7) seviyesindedir.

Lugano - Kauno Zalgiris maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.06 / 6.94 / 11.9) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %86'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %7'i Beraberlik (X), %7'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %42'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.65 gol).

Lugano - Kauno Zalgiris maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.2, 2.5 Alt oranı 2.85, KG Var oranı 1.7 ve KG Yok oranı 1.67 olarak açılmıştır. Lugano son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Kauno Zalgiris ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler