Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup G › Machida Zelvia - Shanghai Shenhua

Machida Zelvia 2:1 Shanghai Shenhua Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları

AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup G fikstüründe 05.11.2026 saat 13:00'da oynanacak Machida Zelvia - Shanghai Shenhua karşılaşması için bülten oran marjı (%22.8) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %71, beraberlik %17, deplasman galibiyeti ise %12 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Machida Zelvia 2:1 Shanghai Shenhua)

Machida Zelvia - Shanghai Shenhua karşılaşması 2:1 skoruyla (İlk Yarı: 1:0) tamamlanmıştır.

  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 1.14
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 3 gol, oran: 1.34)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)
  • Maç Öncesi Model Tahmini: MS 1 (%71 model güveni)

Machida Zelvia - Shanghai Shenhua Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Machida Zelvia - Shanghai Shenhua Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Machida Zelvia Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 5B - 5M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Machida Zelvia 0:0 Ventforet Kofu | Tokyo Verdy 1:1 Machida Zelvia | Machida Zelvia 0:0 Montedio Yamagata | ThespaKusatsu Gunma 0:1 Machida Zelvia | Machida Zelvia 3:3 Albirex Niigata)
  • Shanghai Shenhua Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 7B - 3M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.13, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: Guangzhou Evergrande 2:0 Shanghai Shenhua | Shanghai Shenhua 3:2 Shenzhen FC | Shandong Taishan 0:1 Shanghai Shenhua | Shanghai Shenhua 2:2 Dalian Pro | Jiangsu Suning 0:1 Shanghai Shenhua)

Machida Zelvia - Shanghai Shenhua İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (2 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 2 karşılaşmada Machida Zelvia 2 galibiyet, Shanghai Shenhua 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.50 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
29.10.2026AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup GShanghai Shenhua - Machida Zelvia0:1 (0:1)3.77 / 3.51 / 1.47
10.02.2026AFC Şampiyonlar Ligi Elite Doğu GrubuShanghai Shenhua - Machida Zelvia0:2 (0:1)3.12 / 3.32 / 1.68

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.14 / 4.72 / 7.21) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %75'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %13'i Beraberlik (X), %12'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %73'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.70 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %75 | Beraberlik (X): %13 | MS 2: %12
  • 2.5 Üst Bitenler: %73 | KG Var Bitenler: %59 | İlk Yarı 0.5 Üst: %85
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.70 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
22.04.2023İsveç 1.Lig GüneyFalkenbergs FF - Ahlafors IF6:0 (3:0)1.12 / 4.72 / 7.21
18.08.2023Hollanda Eerste DivisieWillem II - Dordrecht2:0 (1:0)1.12 / 4.74 / 7.21
05.03.2023İsveç Kupa Grup FMalmö FF - Degerfors2:1 (0:0)1.12 / 4.75 / 7.21
21.05.2023İsveç 1.Lig KuzeySandvikens IF - IF Sylvia4:0 (1:0)1.12 / 4.87 / 7.21
02.09.2025Hollanda KNVB Kupası 1. Ön Eleme TuruLisse - RKVV Westlandia1:0 (0:0)1.12 / 4.92 / 7.21
18.05.2024Moldova Ulusal Lig Şampiyonluk TuruFC Sheriff - CSF Balti2:1 (1:0)1.12 / 5.13 / 7.21

Sıkça Sorulan Sorular

Machida Zelvia - Shanghai Shenhua maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup G kapsamındaki Machida Zelvia - Shanghai Shenhua karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 13:00'da başlayacaktır.

Machida Zelvia - Shanghai Shenhua açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.14 (açılış: 1.14, %71 adil olasılık), beraberlik oranı 4.72 (açılış: 4.72, %17), MS 2 oranı ise 7.21 (açılış: 7.21, %12) seviyesindedir.

Machida Zelvia - Shanghai Shenhua maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.14 / 4.72 / 7.21) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %75'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %13'i Beraberlik (X), %12'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %73'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.70 gol).

Machida Zelvia - Shanghai Shenhua maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.34, 2.5 Alt oranı 2.06, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Machida Zelvia son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %20'i 2.5 Üst ve %20'i KG Var bitmiştir. Shanghai Shenhua ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.13 gol ortalaması yakalamış, %27 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler