Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Endonezya Süper Lig › Madura United - Arema Malang

Madura United - Arema Malang Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Endonezya Süper Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 15:00'da oynanacak Madura United - Arema Malang karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %41, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %32 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Madura United - Arema Malang Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Madura United - Arema Malang Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Madura United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 5B - 6M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %64, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Madura United 4:0 Barito Putera | Madura United 0:0 Persiraja Banda Aceh | Bali United 3:1 Madura United | PSM Makassar 0:1 Madura United | Madura United 1:1 PSM Makassar)
  • Arema Malang Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 4B - 4M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: TIRA Persikabo 0:2 Arema Malang | Arema Malang 1:2 Persib Bandung | PSIS Semarang 2:0 Arema Malang | Arema Malang 1:3 Bali United | PSM Makassar 1:1 Arema Malang)

Madura United - Arema Malang İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (7 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 7 karşılaşmada Madura United 2 galibiyet, Arema Malang 3 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %57'i 2.5 Üst, %57'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
01.11.2021Endonezya Süper LigMadura United - Arema Malang1:2 (0:0)2.27 / 2.75 / 2.23
18.02.2022Endonezya Süper LigArema Malang - Madura United1:0 (1:0)2.03 / 2.65 / 2.85
20.12.2022Endonezya Süper LigArema Malang - Madura United0:2 (0:0)1.96 / 2.73 / 2.76
21.11.2024Endonezya Süper LigMadura United - Arema Malang2:4 (1:3)2.34 / 2.9 / 2.2
24.04.2025Endonezya Süper LigArema Malang - Madura United0:1 (0:0)2.31 / 3.14 / 2.15
23.12.2025Endonezya Süper LigArema Malang - Madura United2:2 (1:1)2.07 / 2.92 / 2.57
21.02.2026Endonezya Süper LigMadura United - Arema Malang2:2 (1:0)2.47 / 2.95 / 2.02

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.98 / 3.01 / 2.53) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %44'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.26 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %44 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %32
  • 2.5 Üst Bitenler: %62 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.26 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
17.10.2026İskoçya 2.LigSpartans - Stranraer0:2 (0:1)1.91 / 3.24 / 2.50
22.04.2026Slovakya 2.LigSamorin - Liptovsky Mikulas1:1 (1:1)1.88 / 3.19 / 2.53
21.04.2026Almanya Bölgesel Lig BayernVilzing - Buchbach3:0 (1:0)1.88 / 3.20 / 2.53
18.05.2023Letonya VirsligaBFC Daugavpils - Metta / LU Riga1:1 (0:0)1.88 / 3.24 / 2.53
15.10.2025Almanya Bölgesel Lig KuzeyKickers Emden - Hannover 96 II0:1 (0:1)1.88 / 3.32 / 2.53
21.09.2025Finlandiya Ykkönen Küme Düşme TuruEPS - RoPS0:1 (0:1)1.88 / 3.32 / 2.53

Sıkça Sorulan Sorular

Madura United - Arema Malang maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Endonezya Süper Lig kapsamındaki Madura United - Arema Malang karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 15:00'da başlayacaktır.

Madura United - Arema Malang açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.98 (açılış: 1.98, %41 adil olasılık), beraberlik oranı 3.01 (açılış: 3.01, %27), MS 2 oranı ise 2.53 (açılış: 2.53, %32) seviyesindedir.

Madura United - Arema Malang maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.98 / 3.01 / 2.53) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %44'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %62'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.26 gol).

Madura United - Arema Malang maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.47, 2.5 Alt oranı 1.8, KG Var oranı 1.38 ve KG Yok oranı 1.97 olarak açılmıştır. Madura United son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol atmış, maçlarının %53'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Arema Malang ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler