Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Konferans Ligi Lig Aşaması › Monaco - FC Nordsjaelland

Monaco - FC Nordsjaelland Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Konferans Ligi Lig Aşaması fikstüründe 05.11.2026 saat 23:00'da oynanacak Monaco - FC Nordsjaelland karşılaşması için bülten oran marjı (%18.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %67, beraberlik %18, deplasman galibiyeti ise %15 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Monaco - FC Nordsjaelland Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Monaco - FC Nordsjaelland Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Monaco Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 4B - 5M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 1.53 (Son 5: Monaco 2:1 Reims | PSG 3:3 Monaco | Monaco 1:4 PSG | St-Pryve St-Hilaire 1:3 Monaco | Monaco 1:3 RC Strasbourg)
  • FC Nordsjaelland Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.60, Yediği Gol: 1.47 (Son 5: FC Nordsjaelland 6:0 AC Horsens | FC Nordsjaelland 2:1 SonderjyskE | Esbjerg 1:2 FC Nordsjaelland | FC Nordsjaelland 2:2 Brondby | Silkeborg IF 0:2 FC Nordsjaelland)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.26 / 4.62 / 5.71) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %71'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %11'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %75'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.76 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %71 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %11
  • 2.5 Üst Bitenler: %75 | KG Var Bitenler: %57 | İlk Yarı 0.5 Üst: %83
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.76 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
21.10.2023Letonya 1.LigSkanste - Valmiera II1:2 (0:1)1.19 / 4.43 / 5.71
10.04.2023Galler FAW Championship KuzeyBuckley Town - Holyhead Hotspur FC2:2 (1:1)1.19 / 4.46 / 5.71
12.06.2023ABD USL Lig 2 Valley GrubuFort Wayne - Kings Hammer2:0 (2:0)1.19 / 4.50 / 5.71
10.05.2026Avustralya NPL QueenslandEastern Suburbs Brisbane - Gold Coast United2:1 (2:1)1.19 / 4.52 / 5.71
21.02.2023İngiltere Non League Premier Güney MerkezCoalville Town - St Ives Town3:0 (1:0)1.19 / 4.52 / 5.71
02.12.2022Hazırlık KulüplerBeşiktaş - Fatih Karagümrük1:1 (0:1)1.19 / 4.58 / 5.71

Sıkça Sorulan Sorular

Monaco - FC Nordsjaelland maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Konferans Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Monaco - FC Nordsjaelland karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 23:00'da başlayacaktır.

Monaco - FC Nordsjaelland açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.26 (açılış: 1.26, %67 adil olasılık), beraberlik oranı 4.62 (açılış: 4.55, %18), MS 2 oranı ise 5.71 (açılış: 5.73, %15) seviyesindedir.

Monaco - FC Nordsjaelland maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.26 / 4.62 / 5.71) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %71'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %11'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %75'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.76 gol).

Monaco - FC Nordsjaelland maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.27, 2.5 Alt oranı 2.51, KG Var oranı 1.44 ve KG Yok oranı 2.03 olarak açılmıştır. Monaco son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %73'i KG Var bitmiştir. FC Nordsjaelland ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.60 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler