Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya WE Ligi Kadınlar › Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K)

Mynavi Sendai (K) – Urawa Red (K) Maç Analizi ve Oran Tahmini

Japonya WE Ligi Kadınlar fikstüründe 07.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) karşılaşması için bülten oran marjı (%23.7) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %15, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %62 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Mynavi Sendai (K) Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 4B - 9M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 0.80, Yediği Gol: 2.00 (Son 5: Mynavi Sendai (K) 2:1 Cerezo Osaka (K) | Mynavi Sendai (K) 1:1 Parceiro Nagano (K) | Sanfrecce Hiroshima (K) 2:2 Mynavi Sendai (K) | Urawa Red (K) 2:0 Mynavi Sendai (K) | Mynavi Sendai (K) 2:1 AS Elfen Saitama (K))
  • Urawa Red (K) Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 14G - 1B - 0M (%93 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 2.67, Yediği Gol: 0.40 (Son 5: Albirex Niigata (K) 0:2 Urawa Red (K) | Urawa Red (K) 2:0 Sanfrecce Hiroshima (K) | Urawa Red (K) 1:1 INAC Kobe Leonessa (K) | Cerezo Osaka (K) 0:4 Urawa Red (K) | Nojima Stella (K) 0:5 Urawa Red (K))

Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Mynavi Sendai (K) 2 galibiyet, Urawa Red (K) 4 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %33'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.17 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
20.03.2024Japonya WE Ligi KadınlarUrawa Red (K) - Mynavi Sendai (K)2:0 (2:0)1.06 / 5.5 / 9.9
21.04.2024Japonya WE Ligi KadınlarMynavi Sendai (K) - Urawa Red (K)0:3 (0:1)13.55 / 6.83 / 1.1
10.10.2026Japonya Kadınlar Lig Kupası Grup AşamasıUrawa Red (K) - Mynavi Sendai (K)2:1 (1:1)1.37 / 3.47 / 4.81
26.04.2025Japonya WE Ligi KadınlarMynavi Sendai (K) - Urawa Red (K)0:1 (0:1)17.5 / 7.58 / 1
06.09.2025Japonya WE Ligi KadınlarMynavi Sendai (K) - Urawa Red (K)2:1 (2:0)12.5 / 5.18 / 1
03.05.2026Japonya WE Ligi KadınlarUrawa Red (K) - Mynavi Sendai (K)0:1 (0:0)1.15 / 4.24 / 7.45

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.34 / 3.57 / 1.3) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %12'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %66'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %54'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.76 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %12 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %66
  • 2.5 Üst Bitenler: %54 | KG Var Bitenler: %51 | İlk Yarı 0.5 Üst: %67
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.76 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
13.02.2020Brezilya Kupa 1.TurAltos - Vasco da Gama1:1 (1:1)5.25 / 3.25 / 1.30
15.02.2020Azerbaycan Premier LigZira - Karabağ0:6 (0:4)5.25 / 3.30 / 1.30
05.02.2020Hırvatistan HR Nogometni Kupası Çeyrek FinalRijeka - Dinamo Zagreb1:0 (1:0)5.25 / 3.30 / 1.30
02.05.2021Rusya FNLAkron - Krylya Sovetov1:2 (0:0)5.25 / 3.40 / 1.30
27.04.2021Mısır Premier LigAl Masry - Al Ahly1:2 (1:1)5.25 / 3.40 / 1.30
11.03.2021Brezilya Kupa 1.TurMoto Club MA - Botafogo0:5 (0:2)5.25 / 3.40 / 1.30

Sıkça Sorulan Sorular

Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya WE Ligi Kadınlar kapsamındaki Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.

Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 5.34 (açılış: 5.34, %15 adil olasılık), beraberlik oranı 3.57 (açılış: 3.57, %23), MS 2 oranı ise 1.3 (açılış: 1.3, %62) seviyesindedir.

Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.34 / 3.57 / 1.3) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %12'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %66'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %54'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.76 gol).

Mynavi Sendai (K) - Urawa Red (K) maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.62, 2.5 Alt oranı 1.62, KG Var oranı 1.74 ve KG Yok oranı 1.52 olarak açılmıştır. Mynavi Sendai (K) son 15 arşiv maçında maç başı 0.80 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Urawa Red (K) ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.67 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %27 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler