Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup G › PKR Svay Rieng - Tampines Rovers

PKR Svay Rieng - Tampines Rovers Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup G fikstüründe 05.11.2026 saat 15:15'da oynanacak PKR Svay Rieng - Tampines Rovers karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %65, beraberlik %19, deplasman galibiyeti ise %16 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

PKR Svay Rieng - Tampines Rovers Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

PKR Svay Rieng - Tampines Rovers Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • PKR Svay Rieng Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 11G - 2B - 2M (%73 Galibiyet), 2.5 Üst: %93, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 3.00, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Master 7 0:3 PKR Svay Rieng | United City 4:0 PKR Svay Rieng | PKR Svay Rieng 2:1 Bali United | PKR Svay Rieng 1:4 Quang Ninh | Tampines Rovers 1:5 PKR Svay Rieng)
  • Tampines Rovers Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Tampines Rovers 2:1 PSM Makassar | Kaya 0:0 Tampines Rovers | Tampines Rovers 1:0 Balestier Khalsa | DPMM FC 2:0 Tampines Rovers | Tampines Rovers 2:1 Shan United)

PKR Svay Rieng - Tampines Rovers İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada PKR Svay Rieng 1 galibiyet, Tampines Rovers 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 6.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
29.10.2026AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup GTampines Rovers - PKR Svay Rieng1:5 (0:4)2.42 / 3.18 / 1.98

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.25 / 4.25 / 5.07) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %64'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %18'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %70'i 2.5 Üst ve %64'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.74 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %64 | Beraberlik (X): %18 | MS 2: %18
  • 2.5 Üst Bitenler: %70 | KG Var Bitenler: %64 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.74 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.09.2023Birleşik Arap Emirlikleri Lig Kupası 1. TurAl Jazira Abu Dhabi - Baniyas SC1:1 (1:0)1.24 / 4.33 / 5.07
16.06.2024Avustralya NPL Başkent BölgesiCanberra FC - Tuggeranong United3:0 (2:0)1.23 / 4.65 / 5.07
06.02.2026İngiltere Professional Development LigAFC Bournemouth U21 - Bristol City U215:0 (4:0)1.23 / 4.89 / 5.07
16.05.2026Norveç 2.Lig Grup 2Levanger - Trygg/Lade3:0 (3:0)1.24 / 4.25 / 5.06
05.08.2025Bolivya Premier LigAlways Ready - Nacional Potosi1:0 (1:0)1.24 / 4.35 / 5.06
29.10.2022Estonya Premium LigFC Kuressaare - Tallinna Kalev1:1 (1:0)1.24 / 4.27 / 5.09

Sıkça Sorulan Sorular

PKR Svay Rieng - Tampines Rovers maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

AFC Şampiyonlar Ligi 2 Grup G kapsamındaki PKR Svay Rieng - Tampines Rovers karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 15:15'da başlayacaktır.

PKR Svay Rieng - Tampines Rovers açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.25 (açılış: 1.3, %65 adil olasılık), beraberlik oranı 4.25 (açılış: 3.99, %19), MS 2 oranı ise 5.07 (açılış: 4.66, %16) seviyesindedir.

PKR Svay Rieng - Tampines Rovers maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.25 / 4.25 / 5.07) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %64'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %18'i Beraberlik (X), %18'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %70'i 2.5 Üst ve %64'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.74 gol).

PKR Svay Rieng - Tampines Rovers maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.2, 2.5 Alt oranı 2.52, KG Var oranı 1.32 ve KG Yok oranı 2.1 olarak açılmıştır. PKR Svay Rieng son 15 arşiv maçında maç başı 3.00 gol atmış, maçlarının %93'i 2.5 Üst ve %73'i KG Var bitmiştir. Tampines Rovers ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler