Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması › PSV U19 - Club Brugge U19

PSV U19 3:2 Club Brugge U19 Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları

UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması fikstüründe 04.11.2026 saat 16:00'da oynanacak PSV U19 - Club Brugge U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %30, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %46 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (PSV U19 3:2 Club Brugge U19)

PSV U19 - Club Brugge U19 karşılaşması 3:2 skoruyla (İlk Yarı: 2:1) tamamlanmıştır.

  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 2.74
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 5 gol, oran: 1.17)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: 1.18)
  • Maç Öncesi Model Tahmini: KG Var (%70 model güveni)

PSV U19 - Club Brugge U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

PSV U19 - Club Brugge U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • PSV U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Arsenal U19 1:2 PSV U19 | PSV U19 1:1 Sevilla U19 | Lens U19 2:1 PSV U19 | PSV U19 2:0 Lens U19 | Sevilla U19 1:0 PSV U19)
  • Club Brugge U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 4B - 5M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %93, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 2.13, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Stade Rennes U19 1:1 Club Brugge U19 | Club Brugge U19 2:2 Paris SG U19 | RB Leipzig U19 1:4 Club Brugge U19 | Club Brugge U19 1:1 Manchester City U19 | Manchester City U19 3:5 Club Brugge U19)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.74 / 3.43 / 1.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %30'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %48'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.16 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %30 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %48
  • 2.5 Üst Bitenler: %64 | KG Var Bitenler: %62 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.16 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.10.2021İsveç 2.Lig Vastra GötalandAstrio - Onsala3:1 (1:1)2.65 / 3.30 / 1.74
23.10.2026Galler Premier Lig 1.AşamaCambrian & Clydach - Airbus UK2:3 (2:1)2.69 / 3.33 / 1.78
30.05.2026Norveç 3.Lig Grup 1IF Ready - Asker2:2 (2:1)2.65 / 3.51 / 1.74
19.05.2023Finlandiya Suomen Kupası 4.TurSporting Kristina - P-Iirot1:2 (1:2)2.65 / 3.52 / 1.74
17.10.2026İtalya Primavera Şampiyonası 1Lazio U20 - Inter U202:2 (2:2)2.65 / 3.54 / 1.74
28.08.2021Estonya Esiliiga ATartu Welco - Tammeka II1:1 (0:0)2.65 / 3.60 / 1.74

Sıkça Sorulan Sorular

PSV U19 - Club Brugge U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması kapsamındaki PSV U19 - Club Brugge U19 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

PSV U19 - Club Brugge U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.74 (açılış: 2.67, %30 adil olasılık), beraberlik oranı 3.43 (açılış: 3.46, %24), MS 2 oranı ise 1.74 (açılış: 1.75, %46) seviyesindedir.

PSV U19 - Club Brugge U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.74 / 3.43 / 1.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %30'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %48'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %64'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.16 gol).

PSV U19 - Club Brugge U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.17, 2.5 Alt oranı 2.62, KG Var oranı 1.18 ve KG Yok oranı 2.61 olarak açılmıştır. PSV U19 son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Club Brugge U19 ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.13 gol ortalaması yakalamış, %73 2.5 Üst ve %93 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler