Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Zambiya Süper Lig Grup B › Red Arrows - Nkwazi
Red Arrows - Nkwazi Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Zambiya Süper Lig Grup B fikstüründe 04.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Red Arrows - Nkwazi karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %50, beraberlik %32, deplasman galibiyeti ise %18 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Red Arrows - Nkwazi Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Zambiya Süper Lig Grup B — 04.11.2026 03:00
- Takım Analiz Merkezleri: Red Arrows Tahminleri & İstatistikleri · Nkwazi Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.62 (%50) | X: 2.55 (%32) | MS2: 4.44 (%18)
- Açılış Oranları: MS1: 1.62 | X: 2.55 | MS2: 4.44
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: - | 2.5 Üst: -
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 2.32 | KG Yok: 1.25
- İstatistiksel Model Özeti: KG Yok (%65 uyum)
Red Arrows - Nkwazi Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Red Arrows Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 5B - 2M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %85, Maç Başı Attığı Gol: 1.07, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Red Arrows 2:1 Young Buffaloes | Red Arrows 1:2 Green Buffaloes | Konkola Blades 1:1 Red Arrows | Red Arrows 1:0 Green Eagles | Red Arrows 1:0 1 De Agosto)
- Nkwazi Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %7, KG Var: %7, İY 0.5 Üst: %27, Maç Başı Attığı Gol: 0.60, Yediği Gol: 0.53 (Son 5: Nkwazi 0:0 Green Eagles | Prison Leopards 0:1 Nkwazi | Nkwazi 1:1 Forest Rangers | Buildcon 0:0 Nkwazi | Nkwazi 1:0 Power Dynamos)
Red Arrows - Nkwazi İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Red Arrows 1 galibiyet, Nkwazi 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 20.11.2021 | Zambiya Süper Lig | Red Arrows - Nkwazi | 1:0 (1:0) | 2.55 / 2.24 / 2.42 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.62 / 2.55 / 4.44) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %52'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %32'i Beraberlik (X), %16'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %37'i 2.5 Üst ve %47'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.18 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %52 | Beraberlik (X): %32 | MS 2: %16
- 2.5 Üst Bitenler: %37 | KG Var Bitenler: %47 | İlk Yarı 0.5 Üst: %64
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.18 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 13.02.2025 | Güney Afrika Kupa Son 16 Turu | Stellenbosch FC - Polokwane City | 2:0 (2:0) | 1.53 / 2.91 / 4.44 |
| 02.01.2025 | İtalya Süper Kupa Yarı Final | Inter - Atalanta | 2:0 (0:0) | 1.53 / 3.23 / 4.44 |
| 15.04.2023 | İran Persian Gulf Pro Lig | Sepahan - Mes Rafsanjan | 2:0 (1:0) | 1.53 / 2.79 / 4.45 |
| 09.07.2022 | Arjantin Torneo Federal A Güney | Ferro Carril Oeste LP - Sportivo Desamparados | 3:1 (3:1) | 1.53 / 2.85 / 4.45 |
| 19.07.2024 | Arjantin Premier Lig 2. Aşama | Argentinos Juniors - Atletico Tigre | 0:2 (0:1) | 1.53 / 2.86 / 4.45 |
| 10.03.2024 | Fas Botola Pro | Moghreb Tetouan - CR Khemis Zemamra | 0:1 (0:0) | 1.53 / 2.86 / 4.45 |
Sıkça Sorulan Sorular
Red Arrows - Nkwazi maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Zambiya Süper Lig Grup B kapsamındaki Red Arrows - Nkwazi karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.
Red Arrows - Nkwazi açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.62 (açılış: 1.62, %50 adil olasılık), beraberlik oranı 2.55 (açılış: 2.55, %32), MS 2 oranı ise 4.44 (açılış: 4.44, %18) seviyesindedir.
Red Arrows - Nkwazi maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.62 / 2.55 / 4.44) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %52'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %32'i Beraberlik (X), %16'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %37'i 2.5 Üst ve %47'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.18 gol).
Red Arrows - Nkwazi maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 2.32 ve KG Yok oranı 1.25 olarak açılmıştır. Red Arrows son 15 arşiv maçında maç başı 1.07 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Nkwazi ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.60 gol ortalaması yakalamış, %7 2.5 Üst ve %7 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Nkana - Kansanshi Dynamos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Zanaco - Man Utd Zambia Academy Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Sporting San Jose - Perez Zeledon Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kosta Rika Premier Lig Apertura)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler