Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Zambiya Süper Lig Grup A › Zanaco - Man Utd Zambia Academy
Zanaco 2:2 Man Utd Zambia Academy Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları
Zambiya Süper Lig Grup A fikstüründe 04.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Zanaco - Man Utd Zambia Academy karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %41, beraberlik %33, deplasman galibiyeti ise %26 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Zanaco 2:2 Man Utd Zambia Academy)
Zanaco - Man Utd Zambia Academy karşılaşması 2:2 skoruyla (İlk Yarı: 1:1) tamamlanmıştır.
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 2.46
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 4 gol, oran: -)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: 2.03)
- Maç Öncesi Model Tahmini: KG Yok (%61 model güveni)
Zanaco - Man Utd Zambia Academy Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Zambiya Süper Lig Grup A — 04.11.2026 03:00
- Takım Analiz Merkezleri: Zanaco Tahminleri & İstatistikleri · Man Utd Zambia Academy Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.96 (%41) | X: 2.46 (%33) | MS2: 3.15 (%26)
- Açılış Oranları: MS1: 1.96 | X: 2.46 | MS2: 3.15
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: - | 2.5 Üst: -
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 2.03 | KG Yok: 1.34
- Maç Skoru: 2:2 (İY: 1:1)
- İstatistiksel Model Özeti: KG Yok (%61 uyum)
Zanaco - Man Utd Zambia Academy Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Zanaco Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 4B - 5M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %27, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Zanaco 3:0 Adjobi Esae | Zanaco 2:1 Motema Pembe | RSB Berkane 1:1 Zanaco | Zanaco 0:3 Pyramids | Pyramids 0:1 Zanaco)
- Man Utd Zambia Academy Son Maç Formu (3 arşiv maçı): 2G - 0B - 1M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: Man Utd Zambia Academy 3:0 Cano Sport | Man Utd Zambia Academy 1:2 Diables Noirs | Man Utd Zambia Academy 1:0 Makeni All Stars)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.96 / 2.46 / 3.15) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %34'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.32 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %42 | Beraberlik (X): %34 | MS 2: %24
- 2.5 Üst Bitenler: %42 | KG Var Bitenler: %54 | İlk Yarı 0.5 Üst: %62
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.32 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 05.03.2022 | Zambiya Süper Lig | Red Arrows - Buildcon | 3:1 (3:1) | 1.86 / 2.50 / 3.15 |
| 19.02.2022 | Kolombiya Primera B Apertura | Barranquilla - Atletico FC | 1:0 (0:0) | 1.86 / 2.50 / 3.15 |
| 04.12.2021 | Tunus 2.Lig Grup C | Msaken - EM Mahdia | 1:0 (0:0) | 1.86 / 2.50 / 3.15 |
| 05.02.2022 | Tunus 2.Lig Grup B | Djerba - Kairouan | 2:1 (0:0) | 1.86 / 2.55 / 3.15 |
| 28.03.2026 | Uruguay Premier Lig Apertura | Montevideo Wanderers - Cerro | 3:0 (1:0) | 1.86 / 2.59 / 3.15 |
| 30.04.2026 | Fas Botola Pro | FAR Rabat - Raja Casablanca | 2:1 (0:0) | 1.86 / 2.61 / 3.15 |
Sıkça Sorulan Sorular
Zanaco - Man Utd Zambia Academy maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Zambiya Süper Lig Grup A kapsamındaki Zanaco - Man Utd Zambia Academy karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.
Zanaco - Man Utd Zambia Academy açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.96 (açılış: 1.96, %41 adil olasılık), beraberlik oranı 2.46 (açılış: 2.46, %33), MS 2 oranı ise 3.15 (açılış: 3.15, %26) seviyesindedir.
Zanaco - Man Utd Zambia Academy maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.96 / 2.46 / 3.15) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %34'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %54'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.32 gol).
Zanaco - Man Utd Zambia Academy maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 2.03 ve KG Yok oranı 1.34 olarak açılmıştır. Zanaco son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %27'i KG Var bitmiştir. Man Utd Zambia Academy ise son 3 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %67 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Olancho - Lobos UPNFM Maç Tahmini ve Oran Analizi (Honduras Ulusal Lig Apertura)
- Nacional Potosi - Oriente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Atletico Paranaense - Vasco da Gama Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Cucuta Deportivo - Santa Fe Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kolombiya Primera A Clausura)
- Metropolitanos - Carabobo Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup A)
- LDU Quito - Universidad Catolica Maç Tahmini ve Oran Analizi (Ekvador Kupa Yarı Final)
- Puntarenas FC - San Carlos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kosta Rika Premier Lig Apertura)
- The Strongest - Always Ready Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler